Reklaam sulgub sekundi pärast

Uhiuus podcast “Rambivalgus” lööb juba laineid: need on inimesed meie ümber, aga vorm on intiimne

Kerli ja Eliis
Foto: TV3

Hiljuti alustas TV3.ee uhiuus podcast "Rambivalgus", mille saatejuhtideks on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja TV3 portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu. "Seitsmeste" saates rääkisid nad nii uuest portaalist kui ka podcasti tegemise võludest ja valudest.

Alustuseks räägiti muidugi ka nüüdseks juba (kuri)kuulsast Oscarite momendist, kui Will Smith laval esinenud koomik Chris Rockile vastu vahtimist andis. Miks sellest meelelahutusportaalides nii palju kirjutatud on? "Ma arvan, et see on sellepärast, et Will Smithil on Hollywoodis muidu selline "paipoisi" imidž ja ta pole aastate jooksul ühtegi paha tegelase rolli vastu võtnud," arutles Kerli.

"Kindlasti meie portaalis saab lugeda sellest, mis toimub TV3 enda telesaadete ja tegelaste telgitagustes. Loomulikult kõik, mis puudutab tuntust ja tuntuks olemist," räägib Eliis ning lisab, et just sellel eesmärgil sai ka loodud verivärske podcast "Rambivalgus".

"Rambivalguse" podcastis on külas käinud tänaseks juba näiteks Marek Lindmaa, Jürgen Pärnsalu, Brigitte Susanne Hunt, Desiree Mumm ja Robin Valting. "Väike närv on alati nende asjadega. Kui sa oled keskmisest enesekriitilisem inimene, siis sa analüüsid vahel üle," mõtiskles Kerli, kelle saade koos Robiniga ilmubki täna.

Vaata täispikka intervjuud videost!

"Rambivalguse" podcasti saab kuulata TV3.ee portaalist, kanalist TV3 Life, Spotifyst ja Soundcloudist!