Tuntud raadiohääle Liis Lusmägi eriala valikule andis tõuke Eda-Ines: kuulasin tema ühte intervjuud ja..

''Rambivalgus'' - Liis Lusmägi
''Rambivalgus'' - Liis Lusmägi

Liis Lusmägi on rambivalguses olnud pea 21 aastat. Peamiselt kuulub tema süda küll raadiole, aga ta on säranud ka teles saatejuhi rollis. ”Rambivalguses” avas Liis lähemalt oma mõtete rajad ja ühtlasi rääkis, kuidas ta oma tööni jõudis ja milline on igapäevaselt raadioeetri telgitagune.

Liis Lusmägi on saanud diplomi audiovisuaalse meedia valdkonnas, ehk teda on koolitatud tele- ja raadiotöötajaks. ”Ma mäletan, et keskkooli viimases klassis olin valiku ees, kas ma tahan saada politseinikuks või ajakirjanikuks. Minu vanaema ütles, et ma ei elaks seda üle, kui sa oleksid politseinik,” meenutab Lusmägi.

Ta tundis toona, et Tartu ajakirjanduse eriala jääks liiga ühekülgseks. ”Ma kuulsin Eda-Ines Etti intervjuud, kus ta ütles, et läheb proovib pärast keskkooli lõppu Tallinna Pedagoogikaülikooli raadiorežii erialale, me oleme Inesega ka ühest kohast pärit. Ma mõtlesin, et proovin ka sinna. Kuid juhtus nii, et mina sain sisse ja tema mitte. Aga kui ma ei oleks seda intervjuud kuulnud, siis ma ei oleks äkki täna siin,” arutleb Lusmägi.

 Lisaks kasvatab Liis kahte last, arendab Vaos kogukonna elu ja edumentorina seisab hea selle eest, et inimesed leiaksid üles motivatsiooni ja jõu eesmärkide seadmiseks. Podcastis vesteldes julgustab ta elama igat päeva kui viimast ja sütitab oma inspireerivate mõtetega tegudele.

Kuula täispikka vestlust lähemalt podcastist ”Rambivalgus”. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad