Reklaam sulgub sekundi pärast

Tiit Trofimov: ma ei saa aru, kust see tuleb, et vaimsus ja raha ei käi kokku

Tiit Trofimov ''Rambivalguses''
Tiit Trofimov ''Rambivalguses''

Julgus elada iseendana! Tiit Trofimov on ideaalne näide inimesest, kes loobub oma minevikutaagast ja võtab igat päeva, kui uut võimalust luua iseennast uuesti. Vaimse arengu ja heaoluga tegelemine on tema jaoks elustiil. Podcastis ''Rambivalgus'' arutleb ta süvitsi enesearengu teemadel ja jagab mõtteid, kuidas kergemalt elada. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Tiit Trofimov on kogenud rohkelt väljakutseid ja läbi elanud mitu krahhi, kuid ta on leidnud läbi erinevate praktikate jõu, et mäest üles ronida ja ka teisi aidata. Ta teab, et rahamaailmas ei ole ausust ja südames olemist, kuid lükkab ümber arusaama, et raha ei käi vaimsusega kokku.

''Ma ei saa aru, kust see on tulnud, et iseenese vaimsus ja raha ei käi kokku. Tõenäoliselt on see tulnud kuskilt hipimaailmast, sest tihti on nii, et tuleb käia äärmuses, et jõuda keskmesse tagasi. Kui sa oled olnud rahamaailmas ja seal on midagi juhtunud, siis tead, et selles maailmas ei ole ausust, südames olemist ja mõistmist, siis inimene võibki pettuda,'' arutleb Trofimov.

Ta kirjeldab, et tihti inimesed lähevadki just siis äärmusesse. ''Lähed nii-öelda teise maailma, kus tehakse kanepit ja kus raha pole oluline, ehk kõike jagatakse, armastusest kuni kartuliteni. Kui tegelikult suudetakse need kaks maailma omavahel ühendada, siis jõuab mega tasakaalu. Ja selle hoidmine ongi igapäevane praktika,'' sõnab Trofimov.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Tiit Trofimov leiab endas jõudu ja motivatsiooni, mis teda inspireerib ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad