“Tantsud tähtedega” saates tulevase kaasaga tutvunud Gerli: esimesel kohtumisel ütles Martin, et kolime kokku

Gerli Padar ja Martin Parmas podcastis
Gerli Padar ja Martin Parmas podcastis "Rambivalgus"

Gerli Padar ja Martin Parmas on edukas tandem, kes kohtusid 2006. aasta "Tantsud tähtedega" saates, kus ühiselt saavutati II koht. Tänaseks seob neid 16 aastat romantilist suhet, ühine perekond ning maailmatasemel võistlustantsuvõistlused, kus Martin on treeneri ja kohtuniku rollis ning Gerli laulab ja tegutseb sealjuures nii disaineri kui ka jumestuskunstnikuna.

TV3.ee podcastis "Rambivalgus" meenutavad Martin ja Gerli avameelselt oma suhte alguslugu, mis sündis telekaamerate ja meedia valvsa pilgu all. "Minu jaoks oli esimene hea märk see, et inimesel on elu sees" meenutab Martin. Gerli aga tunnistab, et teda võlus Martini enesekindlus - juba esimesel kohtumisel ütles Martin poolenisti naljaga, et peagi kolivad nad kokku. Tol hetkel olid Martin - vaid 22-aastasena - ja Gerli - mõned aastad vanemana - täiesti teises eluetapis. "Mina ikka natuke alguses mõtlesin, minu jaoks ei olnud vanusevahe iseeneses mõistetav. Eks see nurkade lihvimine alguses polnud lihtne" sõnab Gerli. Martini jaoks pole aga vanus olnud kunagi probleem ega määraja olnud - klapp peab olema.

Tänaseks on aga Gerlil ja ja Martinil õnnestunud põimida edukalt nii eraelu kui ka tööelu ning sealjuures kasvatada üles kaks last. Podcastis räägib paar, kes teeb pea kõike koos, mis põhimõtete järgi nad oma lapsi kasvatavad olukorras, kus reisimist on pea 40 nädalavahetust aastas, mis on nende ühised hobid ning kuidas nad oma suhet värskena hoiavad. Sealjuures annavad nad ka nõu selle aasta "Tantsud tähtedega" osalejatele - mis ikkagi toob parimad punktid ja vallutab telepubliku südamed. Saatejuht Eliis Pärna.

“Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid või inimesed, kes on rambivalguses. Oma ala tegijad kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuhid on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja tv3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad