Liina Ariadne: ma pole sellest varem rääkinud, aga just see kehakaunistus on mind palju aidanud

Liina Ariadne Pedanik

Muusik ja sisulooja Liina Ariadne Pedanik toob oma kohalolekuga ruumi päikese. Ta süttib, kui räägib oma muusikaprojektidest, artistlikkusest ja ägedatest koostöödest sisuloojana. Podcastis ”Rambivalgus” rääkis ta lähemalt, miks on oluline iseennast esikohale seada, mida tätoveeringud tema kehal tähendavad, kuidas ärevusest võitu saada ja paljust muust.

Liina Ariadnel on ainuüksi Instagramis 63 000 jälgijat. Ta rääkis lähemalt, kuidas ka sotsiaalmeedia varjupool teda mõjutab ja kuidas ta seda keskkonda proovib tervislikult tarbida. ”Eks ikka tuleb ka minul neid võrdlusmomente ette. Ma üritan võtta seda hästi realistlikult. Mis puudutab TikToki, siis see on platvorm, mis on toores ja aus. Inimesed jagavad seal tõesti selliseid loomulikke hetki. Instagram on kindlasti rohkem viimistletud, siis kuidagi TikTokis olemine toob reaalsuse poole tagasi,” jagab Liina.

Ta ütleb, et kui tal on näiteks halvem tuju, siis ta teadlikult Instgrami ei lähe. ”Kui ma tean, et mul võib peale tulla hetk, kus ma võrdlen ennast kellegi teisega või tundub, et kellelgi läheb nii palju paremini, kui mul, siis ma teadlikult väldin seda ja mängin näiteks arvutimänge ja tegelen millegi täiesti muuga. Viibin sellest natukene eemal,” sõnab ta.

”Kui üks asi, millest ma ei ole vist kuskil mujal rääkinud, on see, et mis on mind aidanud. Mul on tätoveeritud käele number 1 ja see on minu jaoks selline mitmetähenduslik number. See on meeldetuletus, et ma alati paneks ennast esikohale,” avalikustab Liina. Ta on alati väga muretsenud teiste heaolu pärast ja tõmmanud ennast lausa lõhki, et teistele meelejärgi olla. ”See on tõesti meeldetuletus, et ma paneksin ennast iseenda jaoks esikohale. Samamoodi on selle võrdlusega ka. Ma pean võrdlema enda arengut iseendaga,” rõhutab ta.

Liina Ariandel on koos oma abikaasa Martti Hallikuga suur kirg USA vastu, kus nad ka kihlusid ja abiellusid. Kuid selle päikese taga on ka tume pilv nimega ärevus, millega Liina Ariadne on õppinud alates teismeeast koos eksisteerima.

Kuula lähemalt podcastist ”Rambivalgus”. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad