Lauri Pedaja avameelselt oma suhtest: olin pidevalt ladvaõuna jahil, aga see oli mul tegelikult nina ees

Podcast ''Rambivalgus''
Pilt: TV3

Lauri Pedaja ei jää märkamatuks kellelegi ja kahtlemata naudib ta rambivalguses olekut. Ta jagab podcastis ”Rambivalgus” oma harmoonilist pereelu, kuid ka sellele eelnenud ladvaõuna jahist.

Tänasel päeval ütleb ta enda kohta paps ja maja peremees, kuid laiema avalikkuse ees sai ta tuntuks just filminäitlejana. Ta on sündinud õnnesärgis, sest pärast rasket avariid taastus vaid mõne kuuga. Lauri kolis hiljuti tagasi juurte juurde, et nautida hommikuti linnulaulu ja pakkuda tänasel päeval oma perele parimat kvaliteetaega idüllilise looduse keskel. 

”Ma lihtsalt jõudsin sellesse vanusesse, kus ma olin enda vaimse poolega rahu saavutanud ja jõudnud küpsesse faasi, ehk ma olin võimeline vastutama ka teise inimese eest enda kõrval. See võttis mul lihtsalt aega,” arutleb Pedaja suhteteemadel. 

Lauri oli enda sõnul pikalt ladvaõuna jahil ja lootis pidevalt, et tuleb keegi eelmisest veel parem. ”Paljuski juhtub nii, et see ladvaõun on su nina ees olnud ja sa pole sellest aru saanud, sest sa mõtled, et kogu aeg on keegi kuskil parem. Mõtleme kas või TikTokis svaipimise peale. Kogu aeg loodad, et järgmine video on eelmisest veel parem,” toob ta sotsiaalmeedia võrdluseks.

”Samuti oli minu puhul see naistega ringi sebimine, et äkki järgmine on parem. Mina svaipisin linna peal. Ladvaõun oli mul nina ees ja ma ei saanud sellest aru, ma tegin veel mitu tiiru ümber päikese, et äkki ikka.. Ma õnneks sain niidiotsast veel kinni. Ma olen paljude inimestega rääkinud, kes on tunnistanud, et nad on oma eluarmastuse mööda lasknud,” arutleb Lauri.

Kuula täispikka vestlust lähemalt podcastist ”Rambivalgus”. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad