Kristel Aaslaid meenutab nooruspõlve: tundsin, et minus ei ole midagi armastusväärset

Saates “Rambivalgus” käis külas muusik ja näitleja Kristel Aaslaid, kes lisaks kõigele rääkis ka oma teismeea raskustest.

“Ma arvan, et see oli lihtsalt selline hästi sotsiaalne aeg teismelisena , kus hakkavad lähisuhted tekkima,” meenutas Aaslaid perioodi oma teismeeast. Kristel kirjeldab, kuidas ta noorena oli just selline tüdruk, kes armastas pigem poistega ringi möllata ja mängida. Ühel hetkel, aga suuremaks saades hakkasid poisid jõudma ikka, kus jooksumängude asemel oleks tahtnud hoopis tüdrukul käesti kinni hoida.

“Ma nägin, et kõik sõbrannad mu ümber jõudsid selle käest kinni hoidmiseni ja ma ei jõudnud. Ma ei meeldinud niimoodi poistele ja võibolla see ka sellest, et ma olin pigem one of the guys (eestik. üks poistest) ja sealt ma arvan, see pihta hakkas. See on ju üks selline asi, mis teeb minust ju naise või tüdruku või neiu ja ma ei saa seda, järelikult minus ei ole ju midagi sellist nendele inimestele, kes mulle meeldivad, mida saaks armastada või minus ei olegi midagi armastusväärset.”

Saatejuht Kerli, aga tõi välja, et Kristelil on teadaolevalt väga lähedane perekond ja usub, et tal oli kodus kindlasti tagala. “Ma ei rääkinud seda vanematele. Ma ei näidanud seda üldse välja. Ma isegi ei palunud sealt abi, sest uskusin, et mida vähem inimesi seda tõde minu kohta teavad, et mind ei saa armastada… Sa oled noor. Sa mõtled kõik 10 000 korda hullemaks oma peas, sest kui sa arutad seda nendega, siis äkki nad arvavad samamoodi,” meenutas Kristel ja tõdeb, et ehk oleks pidanud minema küsima lohutust või tuge. 

“See on üks põhjus miks ma räägin sellest. Ma tean ja saan öelda, et tegelt ei ole nii hull. Muidugi ma saan ka täiega aru, et on palju hullemaid variante. On palju palju hullemaid variane, on õudsamaid momente, mille pärast olla depressioonis, et selles suhtes saan ma öelda, et mul tegelt läks hästi. Mu elus oli palju toetavaid inimesi, mu pere oli armastav ja kõik oli hästi. Need deemonid mu peas, tulid ainult mu peast.”

Kristel on oma raskustest rääkinud ka mitmes teises podcastis ja jaganud oma muresid. Selle läbi proovib ta tuua tähelepanu ja anda lohutust teistele, kes on sama läbi elanud. 

Kuula ja vaata saadet “Rambivalgus” TV3Playst!

Kommentaarid puuduvad