Karl Robert Saaremäe: sa ei saa oodata, et maailm sind armastaks ja kätel kannaks

Podcast ''Rambivalgus''
Podcast ''Rambivalgus''

Podcastis ”Rambivalgus” avas näitleja Karl Robert Saaremäe oma mõtterajad ja rääkis lähemalt, mis tema hinge puudutab.

Näitleja Karl Robert Saaremäe on teinud muljetavaldavaid rolle teatrilavadel, filmides ja seriaalides. Ta flirdib lustakalt mõttega, kas ta võiks olla 21. sajandi rüütel ja seisab tulihingeliselt selle eest, et kõik oleksid ausad, eelkõige just iseenda vastu.

Lisaks näitlejaks olemisele rääkis ta sellest, et praegune ühiskond ootab meilt kiireid lahendusi ja väga kiireid lõpplahendusi. ”Justkui kohe peaks kõike oskama. Kui hakkad tegelema uue asjaga, siis tekib tunne, et sa pead olema selles väga hea. Kõik teised ju on, aga ei ole, see kõik võtab aega, aga seda meile ei näidata,” rääkis ta.

Saaremäe julgustab kõiki kirglikumalt elama. ”Sa ei saa oodata, et maailm sind armastaks ja kätel kannaks, kui sa ise seda ei tee. Kui sa ise ei tule poolele teele vastu. See on kõige lihtsam ja elementaarsem asi ka lähisuhetes. Partneriga samuti, sa ei saa eeldada, et tema sind armastusega ära täidaks. Kõigepealt ole ise armunud, julge armastada ja välja öelda neid ilusaid sõnu, mida sa ise kuulda tahad või mida su kallim on väärt,” räägib noormees kirglikult.

Kuula Karl Robert Saaremäega podcasti ”Rambivalgus” lähemalt allolevalt lingilt. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad