Karl-Erik Taukar edust saatejuhina, uuest plaadist ja küberturvalisuse ärist: langesin ka ise krediitkaardi pettuse ohvriks

Karl-Erik Taukar podcastis
Karl-Erik Taukar podcastis "Rambivalgus"

Mitmete auhindadega pärjatud Karl-Erik Taukar on meelelahutaja, kes ei salga, et eduka meelelahutuskarjääri taha jääb hulk igapäevaseid otsuseid – imago kujundamisest kuni teatud loobumisteni.

Podcastis avab Karl-Erik nii saatejuhtimise kui ka muusikaliste etteastete telgitaguseid, meenutab, kust on tema sõnavarasse tulnud väljendid nagu „tutske“ ja „säbelema“ ning arutleb, miks on tal kümneid hitte, kuid ainult kaks albumit. Muuhulgas tuleb juttu ka ettevõtlusest küberturvalisuse valdkonnas, hiljutisest krediitkaardipettuse ohvriks langemisest ning pikaajalise kooselu saladusest.

“Rambivalgus” on podcast, mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid või inimesed, kes on rambivalguses. Oma ala tegijad kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuhid on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna ja tv3.ee portaali tegevtoimetaja Kerli Kivistu.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.