Johann Urb avameelselt: teatud mänge mängides oleksin jõudnud Hollywoodis palju kaugemale

Kerli Kivistu

''Rambivalgus'' Johann Urbiga
''Rambivalgus'' Johann Urbiga

Haavatavus on seksikas! See on lause, mille järgi Johann Urb tänasel päeval elab. Tema säravates silmades ja naeratuses on tunda võnkeid Hollywoodist ning ta on ainukese eestlasena mänginud maailmakuulsates filmides ja sarjades. Podcastis ”Rambivalgus” jagas Johann oma teekonda ning sisemaailma, et julgustada kõiki inimesi muutusi tegema. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Johann oli vaid oli 17-aastane, kui ta Ameerikasse jõudes tundis, et see on tema kodu. Ta on ainukese eestlasena mänginud Hollywoodi teostes nagu näiteks ”2012”, ”Zoolander”, ”Resident Evil: Retribution” ja seriaalides ””CSI: New York”, ”Californication”, ”Dirt”, ”The Mountain” ning paljudes teistest.

Selle tähesära taustal on Johann Urbi jaoks kõige tähtsam oma sisemise maailma mõistmine. Täna on Johanni missiooniks inimestele õpetada, kuidas olla oma kehas ja meeles autentne ning õnnelik. Johann jagab tehnikaid, kuidas endas leida jõud ja teadvustada, et kõik asjad käivad seestpoolt välja. Kuhu sa lähed, seal sa oled.

”Näitlemine oli vajalik etapp, sest läbi selle ma sain aru, kui kinni ja lukus ma olin. Kui palju ma olin tegelikult oma tundeid maha surunud. Minu jaoks on olnud see väga paljuski ka teraapia. Kuid minu jaoks on kõige tähtsam sisemine maailm ja kuidas ennast avada. Ma ei ole kiire õppija, mul on läinud kaua aega, et jõuda siia kohta enda sees,” arutleb Johann podcastis.

Johann Urb rõhutab, et edu ilma rahuloluta on läbikukkumine ja inspireerib vestluses oma julgete mõttemustritega elus muutusi tegema.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, milline on olnud Johann Urbi teekond vaimsesse maailma, kuidas ta kogeb armastust, millest ta unistab ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad