Henry Kõrvits avameelselt ”Rambivalguses”: võin öelda, et ma pole olnud kõige parem abikaasa

”Rambivalguse” uues episoodis käis külas räppar Henry Kõrvits, kes rääkis lähemalt oma tegemistest, pereelust ja sellest, mille poolest ta oma naist hindab.

Henry Kõrvits tegi oma esimesed riimid juba teismelisena ja erinevate muusikaliste koosseisudega on ta kirjutanud end kindlalt Eesti muusika ajalukku. Ta on öelnud, et on selline mees, et kui midagi tahab, siis ta punnib nii kaua, kuni ta selle saab, aga peaasi, et elu oleks lõbus.

Ta on abielus saatejuht Maris Kõrvitsaga ja nende kodus sirguvad tütar Tuule Teele, pojad Karl Villem ja Aksel. Taskuhäälingus arutles Kõrvits pika suhte saladuse üle ja tõdes, et kogu võti peitub eelkõige kommunikatsioonis ja teineteisele ruumi andmises. ”Meil on palju vaidlusi, sest oleme mõlemad päris jonnakad. Kindlasti on oluline ka see, et me anname teineteisele ruumi. Kui me oleme viiekesi koos, siis kõik kasvab üle pea ja meil on peres kõik kõva häälega inimesed, siis peab aja ja oleme omaette,” tõdeb Kõrvits.

Ta toob näite, et see on nagu üksiku saare efekt. ”Kui sa oled kõige lähedasema isikuga üksikul saarel, siis ei ole kogu aeg see helesinine laguun, vaid mingi hetk hakkavad asjad närvidele käima. See on loomulik. Suhte hoidmiseks pead teisele ruumi andma ja usaldama, see on kõige olulisem asi,” lausub Kõrvits.

Ühtlasi avaldas ta, mida oma naises kõige enam hindab. ”Ma arvan, et ta on väga hea ema, ühtlasi väga töökas. Ta jaksab kõike seda taluda, sest võin öelda, et ma pole kõige parem abikaasa. Nagu öeldakse, et sa oled hea sõber, aga mitte kõige parem elukaaslane,” mõtiskleb Kõrvits ja lisab, et peamiselt tunneb ta seda oma ameti tõttu. ”Ma käin ringi ja olen igal pool. Hindan tema kannatlikkust ja et ta kannab ka minu eest hoolt,”  sõnab Kõrvits.

Vaata videopodcasti ”Rambivalgus” päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad