Reklaam sulgub sekundi pärast

Hanna Martinson suursaadetes osalemisest: ma iga oma keharakuga manifesteerisin seda

Hanna Martinson podcastis ''Rambivalgus''
Hanna Martinson podcastis ''Rambivalgus''

Hanna Martinson on väge täis Saaremaalt pärit naine, kelle rõkkav naer ja aura ei jäta külmaks mitte kedagi. Rambivalguses arutles Hanna lisaks oma ''eksinud'' ja ''segase'' tunde üle ning jagas tükikest iseendast. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Hanna Martinson on poplaulja, näitleja ja mõjuisik. Ta on kasvanud kokkuhoidvas ja armastavas peres ning arutleb, et äkki ei osanud ta tänu oma tervele taustale aastaid tagasi valuga piisavalt usutavalt kunsti luua. Tänaseks on Hanna multitalent, kes meenutab kameeleoni ja muudab vastavalt olukorrale oma värvi.

2017. aastal astus hüpermenukas telesaates ''Su nägu kõlab tuttavalt'' püünele ka Hanna Martinson. ''Ma nii tugevalt iga oma keharakuga manifesteerisin seda, et ma saaksin sinna saatesse. Ma sain aru, et ma tahan nii hullult esineda, tahan olla laval. See käivitab mind kõige rohkem siin elus ja see oli nii imeline võimalus,'' meenutab Hanna näosaates osalemist.

Ta õppis aastaid tagasi ka Lavakunstikoolis näitleja erialal, kuid pool aastat koolis käies mõistis, et see pole päris temale. ''Täna ma julgeksin välja astuda olukorrast, mis mind ei teeni ja ei tee õnnelikuks. Elus ei peagi iga asi olema hästi lihtne, sa pead ära tundma, kus on mingit asja liiga palju sinu jaoks,'' meenutab Hanna.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Hanna leiab igapäevaselt energiat, mis teda inspireerib, miks talle loomad korda lähevad ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad