Grete Paia avameelselt: loodan, et kümne aasta pärast olen veel enesekindlam ja seksikam

Kerli Kivistu

''Rambivalgus'' - Grete Paia

Aasta seksikam naine Grete Paia on väga üdikas ja seisab kirglikult oma tõekspidamiste ning põhimõtete eest. Talle on suureks eeskujuks ema ja vanaema, kes on Gretele tänase päevani suureks toeks ja ka suunanäitajaks. ”Rambivalguses” jagab lauljatar oma sisemaailma kõige ausamal moel. Saatejuht on Kerli Kivistu.

Vaid mõned nädalad tagasi sai lauljatar Grete Paia Eesti rahva poolt tituleeritud aasta seksikama naise tiitliga.  ’’Ma olen hästi palju selle peale mõelnud ja ikkagi ma jään kindlaks oma varasemale seisukohale, et seksikus minu jaoks on eelkõige eneseteadlikkus. Samuti küpsus, mis teatud vanusega tuleb ja oskus armastada ennast sellisena nagu sa oled,’’ mõtestab Grete seksikuse tähendust.

Paia tunnistab, et tal on ka kehvemaid päevi, kus ta ei ole nii heas läbisaamises iseendaga. ’’Kuid mingi enesekindlus tuleb aastatega ja ma alles õpin ennast aina enam armastama ning ma loodan, et kümne aasta pärast ma olen veel enesekindlam ja veel seksikam,’’ ütleb Grete kelmikalt.

Tema sõnul peegeldub seksikus eelkõige silmist ja meeste puhul peab ta seda samuti oluliseks. Lisaks hindab ta vastassugu juures viisakust, intelligentsust ja austust iseenda ning teiste vastu. ’’Mida võiks tegelikult rohkem olla meie kallitel meestel. Ma ei tee kõigile liiga, ainult mõnele,’’ ütleb Grete naljaga.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, milline on Grete Paia romantiline unistus, mida üks noor naine avalikkuse ees elades tunneb ja paljust muust. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Podcasti ”Rambivalgus – Grete Paia” sisu võib refereerida ainult autori loal.

Kommentaarid puuduvad