Franz Malmsten “Rambivalguses”: olen nõus ka sellepärast tülli minema!

”Rambivalguses” on külas Franz Malmsten, kes rääkis lähemalt kollase meedia mõjust, armumisest ja sellest, mida ta ühes kaaslases kõige enam hindab.

Franz Malmsten tõdeb, et iga artikkel on tema jaoks reklaam. ''Mind ei suuda keegi mingi pealkirjaga mõjutada nii, et viia mind täiesti rivist välja,'' sõnab Malmsten. Ta tunnistab, et kui on aga ebaõiglus mängus, siis võitleb ta selle eest ja on nõus tülli minema, ka õppejõududega koolis.

''Mulle ei meeldi, kui keegi hakkab oma positsiooni ära kasutama, et oma tahet saavutada. Nooremana tundsin, et mulle ei suudeta liiga teha, aga näiteks kui mul on olnud mõni kaaslane, siis ma olen neid proovinud hoida. See on ilmselt nende jaoks palju hullem, kui nad satuvad järsku tähelepanu keskpunkti,'' mõtiskleb Malmsten

Armumisest rääkides jääb Franz mõttesse. ''Need faasid on olnud minu jaoks ikkagi sellised, et sa valid alati teise inimese ja tema aja. Leiad ise ka kiires graafikus selle aja, isegi kui seda ei ole võimalik teha. Kuid ma arvan, et see pole minu puhul kunagi nii ekstreemne olnud nagu ilukirjandus ette näitab,'' kirjeldab ta

Franz Malmsten teeb taskuhäälingus juttu ka David Beckhami värskelt välja tulnud dokumentaalfilmist, kus kajastati ka Beckhamite suhet, mis on läbi aja aina tugevamaks liiduks kasvanud. ''See on korralik sajandi armastus, aga see on midagi, mida ma loodan ka kunagi leida, aga ma ei kavatse seda otsida,'' märgib Malmsten.

Ta teab täpselt, mida ühes kaaslases hindab. ''Ma ei salli rumalaid inimesi, ma ei viitsi nendega väga suhelda, kuid oluline on ka see, et inimene on tegemistes kirglik. Ta ei pea olema minuga samal erialal, aga kui inimene on siiras ja suure kirega, siis temaga on võimalik kõike teha. Minul endal on ka tohutu kirg elu vastu ja sellel inimesel peaks samuti olema,'' lausub ta.

Vaata ja kuula podcasti ”Rambivalgus” Franz Malmsteniga lähemalt päisest olevast videost.

Kommentaarid puuduvad