Ei oleks arvanud! Kristel Aaslaid oma suhtest koomiku Mattias Naaniga: see on tema suurim taak

Kristel Aaslaid lendas komeedina meelelahutusmaailma pea kümme aastat tagasi, kui ta kehastas populaarses teleseriaalis vastuolulist tegelast Mišat. Videopodcastis ”Rambivalgus” rääkis Kristel avameelsest oma suhtest koomikuga ja avaldas, mis on tema kaaslase kõige suurem taak.

Kristel Aaslaid on multitalent ja särav saare naine, kes vaatamata tähesärale, on käinud iseendaga läbi päris käänulise tee. ”Mulle on väga palju ette heidetud vulgaarset olemist. Tänaseks arvan, et inimeses peaks olema tasakaalus nii nais- kui ka meesenergia,” mõtiskleb ta naiselikkuse üle.

”Ma hullult põdesin kunagi, et tunnen ennast teatud olukordades tegemas mingeid nalju, mida iga naine ei teeks. Mu eesmärk ei ole olla kunagi rõve või vulgaarne, ma lihtsalt soovin, et lõbus oleks,” avaldab ta taskuhäälingus. Ta arutleb ka selle üle, miks vähesed naised julgevad üldse nalja teha. ”Mitte, et naised ei oskaks nalja teha, vaid naistelt võetakse tihti see võim. Just tänu sellele, milline naine peab olema ja kuidas peab naine käituma.

Kaheksa aastat tagasi kohtus ta koomik Mattias Naaniga, kellega nad on koos tänase päevani. ”Mulle väga meeldib, et ta laseb mul olla mina ise. Me oleme teineteisega suhteliselt ausad. Loomulikult arutame probleeme, kuid olen tänaseks veendunud, et suhtes igat tunnet või mõtet ei pea kogu aeg avama,” arutleb Kristel oma suhte üle. ”Meil on ikka vahel tülisid, aga me ei pauguta kunagi uksi. Ma ei mäleta, et meil oleks olnud sellist tüli, et mina või tema karjuks,” sõnab Kristel.

Ühtlasi avaldas Aaslaid, mis on tema kaaslase suurim taak. ”Ta muretseb ja põeb väga palju üle, selles mõttes oleme hästi sarnased. Tema puhul on ka see, et ta võib olla rahvamees, aga ta väga naudib üksindust,” avaldab Aaslaid.

Vaata videopodcasti ”Rambivalgus” päisest olevast videost või kuula lähemalt Soundcloudist. 

Kommentaarid puuduvad