Ants Rootslane ”Rambivalguses”: kui keegi on motiveeritud inimene, siis varsti läheb tal raskeks

Kerli Kivistu

Podcast ''Rambivalgus''
Podcast ''Rambivalgus''

Ants Rootslane on Eesti üks nõutumaid terapeute, kelle sõnavõtte ootavad paljud. Selle ameti taga on stiilne noor mees, kes hoiab oma eraelu kiivalt endale, kuid jagab lahkelt mõtteid, kuidas me kõik saaksime olla oma elujõuga paremini kontaktis.

Ants rääkis podcastis ''Rambivalgus'' lähemalt, kuidas ta lõpetas sundlusega soovi midagi muuta ja tuletab endalegi meelde, et kõige olulisem on iseennast armastada.  Ta on ringi vaadanud suhtlusportaalides ja enamik kirjad, mis ta on saanud, sisaldavad küsimust, kas tema juurde teraapia aega saaks. ''Kuule mul on küsimus selle ja selle kohta ning siis ma olen öelnud, et see pole peaasi.ee,'' ütleb Ants humoorikalt.

Podcastis uurisime, mis Antsu tänasel päeval motiveerib voodist tõusma ja mis paneb tema silma särama. ''Kui keegi ütleb, et ta on motiveeritud inimene, siis varsti läheb sellel inimesel raskeks. Ei saa olla motiveeritud, motivatsiooni kui sellist ei saa kunagi väljastpoolt leida. Kui inimene on oma elujõuga kontaktis, siis ta ei esita endale küsimust, mis mind motiveerib voodist püsti tõusma. Elu ise motiveerib,'' vastab Ants Rootslane.

Kuula ”Rambivalguse” podcastist lähemalt, kuidas Ants inspireerib, paneb mõtlema ja lennutab oma mõttekäikudega uutele tasanditele. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad