Andrei Zevakin ”Rambivalguses”: kui suhtes olles muutud inimesena halvemaks, siis on ikka midagi valesti

Andrei Zevakin on töötanud end paari aastaga Eesti meelelahutusmaailma tippu. Videopodcastis ”Rambivalgus” rääkis ta lähemalt oma enesearengu teekonnast ja ühtlasi avaldas, mida ta vastassugupooles oluliseks peab.

Vaatamata oma noorele on Andrei Zevakin noppinud rohkelt auhindu ja troonib kodumaa kõige edukama Youtube kanali tipus. Kindlasti ei teaks me teda täna sellisena, kui temal kõrval poleks olnud nii sihikindlat ema, kes on Andreid läbi elu julgustanud ja inspireerinud. ”Rambivalguses” avaldas ta, mida ta vastassugupooles hindab ja kuidas võiks üks hea suhe toimida.

”Neid asju on mitu, aga minu jaoks on väga oluline see, kui inimene on suhtes olles hästi vaba ja ma ise suudan olla koos selle inimesega samuti vaba. Tähtis on ka see, et on võimalik rääkida kõigest, mis pähe tuleb. Kui tunned koos olles mingit pinget, siis see on veider. Peaks olema ikka samal lainel, tobedad naljad on ka minu jaoks olulised,” sõnab Andrei.

Samuti tõdeb Zevakin, et oluline on ka usaldus ja teineteise vastu hoolivuse üles näitamine ning armastus. ”Ega seal palju rohkemat pole. Tähtis on see, et te koos soovite areneda ja tooksite teineteises välja parima,” arutleb ta. ”Kui suhtes olles muutud inimesena halvemaks, siis on ikka midagi valesti,” lisab ta. Ühtlasi tõdes Andrei, et mingil määral otsib naistes ka seda, mis tema emas on olemas.

”Ma tulen vene perekonnast ja minu ema on ka väga hooliv. Minu ema alati motiveeris mind asju tegema isegi siis, kui ise ei viitsinud. Seetõttu on ka suhtes oluline, et ollakse teineteise jaoks olemas igas situatsioonis,” lausub Andrei.

Vaata videopodcasti ”Rambivalgus” päisest olevast videost või kuula audioversioonis Soundcloud’ist.

Kommentaarid puuduvad