Aasta naisartist Yasmyn: mehed ei saa laval kunagi pakkuda seda seksapiilsust, mida naised

Podcast ''Rambivalgus''
Podcast ''Rambivalgus''

Yasmyn on aasta naisartist ja kodumaa muusikamaastikul kiiret tähelendu tegev R’n’B laulja. Tema ekstravagantne ja enesekindlalt seksapiilne stiil eristab teda paljudest teistest. Podcastis ''Rambivalgus'' arutleb Sinencia Jasmine Kass oma artisti kuvandi loomisest ja sellest, kuidas inimesed on väsinud piltperfektsest imagost. Ühtlasi räägib muusik, kuidas laval pakatav sensuaalsus iseenda kasuks tööle panna, vaimsest tervisest, usust, tugevast naisliinist oma suguvõsas ja paljust muust.

''Minu looming räägib kõigest. Ma ei taha panna mingit tiitlit oma muusikale peale, kuna soovin, et inimesed saaksid ise seda tõlgendada minu loomingut nii, kuidas neil seda on vaja,'' rääkis aasta naisartist.

Kahtlemata on Yasmyn laval pakatavalt sensuaalne ja pilkupüüdev. ''Minu jaoks ei ole see julgus, see on loomulik osa ja see on kõik see, mida ma olen üles kasvades tarbinud. Kui vaadata 2000. aastate alguses popartiste, näiteks kuidas Beyonce või Christina  Aguilera esinesid, siis see tundub midagi, mida peabki tegema. Minu jaoks ei ole see kastist väljas või eriline, võib-olla ainult Eestis. Neist ma leiangi julguse ja inspiratsiooni,'' rääkis Yasmyn oma lavalise karisma tagamaadest.

Yasmyn arutleb ka sellel teemal, et mehed artistina ei saa kunagi pakkuda seda seksapiilsust, mida naised. ''Nad saavad muidugi, aga äkki heteroseksuaalsed mehed tihti ei julge seda. Aga muidugi see töötab minu kasuks ja mul on, mida näidata,'' avaldas Yasmyn.

Kuula aasta naisartistiga podcasti ''Rambivalgus'' lähemalt allolevalt lingilt. Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst.

Kommentaarid puuduvad