“Vallalise kaunitari” hurmur Emmanuel avaldas, mida ta Brigittest päriselt arvab: ta on diiva!

Vallaline kaunitar
Foto: TV3

Emmanuel Odeh oli vaid 15-aastane, kui ta Eestisse elama asus ja siinset keelt ning kultuuri omandama hakkas. Sel suvel osales ta romantilises tõsielusaates "Vallaline kaunitar", kus proovis võita Brigitte Susanne Hundi südant. Podcastis "Miks me oleme idioodid? avaldas ta, mis kaamerate taga päriselt toimus ja mis mulje talle Brigittest jäi.

Üks "Vallalise kaunitari" värvikamaid osalejaid on kahtlemata Nigeeria päritoluga Emmanuel ehk Manu. Kuidas ta sinna saatesse üldse sattus? "Enne saatesse minekut ma ei teadnud Brigittest muhvigi! Ma ei teadnud, kes ta on või millega ta tegeleb," avaldab ta, et saatesse sattus ta tänu sõbranna soovitusele.

25-aastane Emmanuel on enda sõnutsi valmis millekski tõsisemaks ja üheöösuhteid ei jahi. "Ma otsin naist, kelle iseloom on nagu mu emal. Ma ei otsi järgmist girlfriendi, ma otsin midagi tõsisemat juba. Kedagi, kellega ma saaksin pereelu luua, aga et ma saaksin seda ettekujutada, siis ma peaksin nägema mu ema sarnasusi selles naises. Mu ema on kannatlik, armas, sõbralik ja kui ma ei näe seda ühegi naise sees, siis kahjuks, it’s not happening!” avaldab noormees.

Kas Brigitte ka nendele omadustele vastas, on juba teine teema. "Ta on väga ilus ja vastab mu ootustele, aga see ei tähenda, et ma hakkasin kohe ettekujutama, et ta on nagu mu ema,” tõdeb Emmanuel.

Kaamerateväliselt mehed Brigittega suhelda ei saanud ja kogu tegevus toimus võttegrupi silme all. Mida siis Emmanuel lõppude lõpuks Brigittest päriselt arvas? 
"Brigitte on diiva! Ta on väga kaunis, ilus, tugev eesti naine. See osa meeldib mulle temas. Kahjuks pole see saade loodud selleks, et ma õpin pähe, kes ta on," vastab ta.

Ühtlasi tunnistab noormees, et "Vallalise kaunitari" saade on tema senise suhtekarjääri võimsaim saavutus. "Ma pole ühegi naise ees nii palju pingutanud kui Brigitte ees!”

Kuidas said omavahel läbi "Vallalise kaunitari" noormehed, kes on Emmanueli celebrity crush ja kui palju rassismi, on ta Eestis elades kogenud, kuula juba saatest!

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad