Tuntud koomik Mikael Meema meenutab karjääri algusaegu: läksin lavaka katsetele ja sain…

Mikael Meema
Mikael Meema käis külas "Miks me oleme idioodid?" podcastis! — FOTO: Kuvatõmmis videost

“Miks me oleme idioodid?” podcastis käis külas tuntud koomik Mikael Meema, kes rääkis oma karjääri algusaegadest ja menuka taskuhäälingu “Tussisööjad” sünniloost!

“Tussisööjate” taskuhäälingust rääkides, sõnab Meema: “Arvan, et olime õigel hetkel õiges kohas. Saime täpselt buumi alguses täiesti kogemata sinna harja peale ja saime sellest meeletult kasu lõigata.”

“Tussisööjate” podcasti juhib lisaks Mikael Meemale ka teine tuntud Eesti koomik Ari Matti Mustonen. “Mingil hetkel vaatas Ari Matti statistikat ja ütles, et kuule, seda (podcasti) päriselt kuulatakse. Enne reaalselt arvasime, et teeme seda mingile kümnele või kahekümnele sõbrale ja nendele üksikutele stand-up’i fännidele, kes Eestis tol ajal olid.”

“Ma arvan, et see oli meie jaoks ka naljakas, et asi, mida põlve otsas tegime, hakkas kasvama. Eks paar korda rääkisime, et kas meil on mingi kohustus teatud ühiskondlikke aspekte (teemadeks) tuua, kuna meil on hääl ja peame vaatama, kuidas oleks seda moraalselt õige kasutada. Samas jõudsime konsensusele, et kui see, kuidas me seda (podcasti) siiani oleme teinud, on edu põhjus, siis loogiline oleks jätkata täpselt samamoodi tegemist,” meenutab Meema “Tussisööjate” taskuhäälingu populaarseks muutumist.

Kuidas algas Mikael Meema stand-up koomiku karjäär ja millised mälestused meenuvad talle lavaka katsetest, vaata täpsemalt juba videost!

Kommentaarid puuduvad