Tulihingeline filmifänn Andry Padar spekuleerib: järgmine James Bond on tõenäoliselt…

Andry Padar on mees, kes käib iga nädal vähemalt korra või kaks kinos – ja seda ilma naljata! Tulihingelise filmifännina on tal juba nähtud ka rekordeid purustavad “Barbie” ja “Oppenheimer” ning ühtlasi usub ta, et järgmine James Bond saab olema naine.

Kõige esimene film, mida Andry kinos vaatamas käis, oli James Bond. “Kosmose kinos käisime ja see kuidagi jättis suurejoonelise mulje. Kahju, et seda praegu ei ole, aga üks selliseid sümboleid ta kinomaastikul on olnud,” meenutab ta “Miks me oleme idioodid?” podcastis.

Üllatavalt selgub ka, et saatejuht Taavi Libe pole oma elus mitte ühtegi James Bondi filmi näinud. “Ma olen kuulnud, aga ma pole kuidagi sattunud. Neid maratone on olnud sada tükki, aga ma ei jaksanud,” sõnab ta.

“Tõenäoliselt järgmine James Bond on naine, nii et kui sa tahad seda meesversiooni näha, siis sa pead ruttu kollektsiooni endale ostma. Ma arvan küll, et tehakse see pull ära ja väike vaheldus, sest viimases Bondi filmis tutvustati ka natuke seda asja,” spekuleerib Padar.

Vaata ka videopodcastist, mida Andry “Barbie” ja “Oppenheimeri” filmidest arvas ning kas ja millal hakkab AI filme looma! 

Vaata Go3 teleteenust “TV ja filmid” sooduskoodiga IDIOODID 1 EUR/kuus. Hind kehtib esimene kuu. Lisateavet saidil Go3.tv

Kommentaarid puuduvad