“Tüdrukute õhtu” looja Oliver Muraveiski andis “Villale” oma hinnangu: oli tore kulgemine!

Foto: Erakogu/Rauno Liivand

Tundub, justkui oleks praegu Eesti telemaastikul tõsielusaateid rohkem kui seeni vihma ajal - üks popim kui teine. "Miks me oleme idioodid?" podcastis käis külas hinnatud produtsent Oliver Muraveiski, kes paljastas nii mõndagi tõsielusaadete köögipoole kohta ja andis oma hinnangu ka "Villa" saatele.

Muraveiski on Eesti telemaastikul silmapaistnud eriti kõmuliste tõsielusaadete poolest. Nimelt on just tema loodud "Poissmeeste pidu" ja "Tüdrukute õhtu" ning "Rannamaja" juures on ta režissööriks. Kõnealuseid saateid on aga ohtralt kritiseeritud ja eriti krõbedate kommentaaridega on neid oma Youtube'i kanalil arvustanud Andrei Zevakin ja Robin Valting.

Kuidas suhtub Muraveiski noormeeste enda loodud tõsielusaatesse "Villa"? "Ma vaatasin teise episoodi ära ja ei ütle, et see oleks olnud halb. Oli täitsa tore kulgemine. Ilusad kaadrid, pikk kulgemine,” arutleb produtsent, “Ma ei taha öelda kellegi kohta halvasti ja seal ei olnud midagi halba, see lihtsalt kulges.”

Aastaid produtsendina leiba teeninud Muraveiski jälgis saadet spetsiaalselt sellise pilguga, et kui "Villat" näidataks tele-eetris, kuhu saaks paigutada reklaamipausid. Selleks oleks tema hinnangul olnud täpselt üks koht. "Nad lubasid teha ägedalt ja pildiliselt on äge. Ülejäänud, eks see tuleb ka...” usub Muraveiski.

Kui uurida rahalise poole kohta ehk kui palju kallim võib olla üks "Villa" episood võrreldes "Rannamaja" või "Tüdrukute õhtuga", on Muraveiskil raske hinnangut anda. "Teiste rahakotti pole ilus vaadata ja ega me ei tea, mis see täpne summa seal oli. Kui sa oled juba soojal maal ja sul on kõik värviline, tehnika on suht sama, mis siin. Pilt on erinev, aga siin sa samamoodi pead meeskonda majutama ja toitlustama. Väidetavalt 200 000 ja rohkemgi on see "Villa" maksma läinud,” võrdleb Muraveiski.

Mida arvab Muraveiski kriitilistest saadete arvustustest, mis päriselt ühe reality võttel toimub ja kuidas tema oma saadetesse osalisi valib, kuula saatest!

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad