Reklaam sulgub sekundi pärast

Tippujujast sai tõsielutäht! Rannamaja-Brita räägib suu puhtaks: kõik, mis juhtus, pidi juhtuma

Brita Rannamets
Brita Rannamets — FOTO: TV3

Noor sportlane. Tuleviku medalilootus. Tipptasemel tulemused. Mis läks valesti? "Miks me oleme idioodid?" podcastis käis külas Brita Rannamets, kes ühel hetkel oma minevikule selja keeras, kannapöörde tegi ning "Rannamajja" läks.

Brita Rannamets on 18-aastane noor neiu, kes on varasemalt silmapaistnud muljetavaldavate tulemustega ujumismaailmas ja kelles nähti tõusvat tippsportlast. Rannamets on ujumisega tegelenud lasteaiast saadik, ent ühel saatuslikul päeval tegi ta sellega lõpparve.

Brita alustas oma 9. klassi Audentese spordikoolis ja kuigi esialgu sujus kõik kenasti, muutus olukord aga drastiliselt peale treeneri vahetust. Nimelt asus Britat treenima Sloveenia ujumisäss Peter Mankoč ja sealt rullus kõik juba allamäge. "Kindlasti Audenteses käimine oli põhjus, miks ma ujumise ära lõpetasin. Meil tuli sinna uus treener, kellega ma ei saanud absoluutselt läbi. Kõik oli halb, mul läks koolis halvemini. Kui sul on trennis halb, siis sul on raske keskenduda muudele asjadele. See kurnab läbi. Peale sloveenlase tulekut läks kõik halvemaks," meenutab Brita treeneriga mitteläbisaamist.

Brita sõnul võttis treenerivahetus temast justkui terve tüki küljest ära. "Ta oli iseloomult selline inimene, keda mina polnud varem näinud. Ma polnud teinud trenni sellise inimesega! Ma polnud harjunud sellise asjaga, et keegi karjub mu peale basseini ääres või keegi ropendab. Mul oli nii blokk peal. See absoluutselt ei sobinud mulle," sõnab ta.

Tegelikkuses polnud treenerivahetus siiski ainus põhjus, miks Brita ujumisteekond katki jäi. Nimelt jäi neiu koos kolme koolikaaslasega vahele kanepi suitsetamisega ja kõik neli noort visati päevapealt koolist välja. Brita ise end sellepärast halvasti ei tunne. "Kui ma seal direktori kabinetis olin... Mõnes mõttes ma olin õnnelik, et ma enam Audenteses ei käi, aga teisest küljest ma ei tahtnud, et see lõppeks niimoodi, et mind välja visatakse sealt," meenutab ta.

Kuidas suhtusid Brita vanemad tema sportlasekarjääri lõpetamisse ja kui palju raha teenib ta OnlyFansis? Seda kuula juba saatest!

Kuula täispikka podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.