Perega Hispaaniasse reisinud Taavi Libe: kui sa puhkad lapsega, siis see ei ole puhkus

Värskeimas “Miks me oleme idioodid?” podcastis meenutasid saatejuhid Brit Suurraid ja Taavi Libe oma värskeimaid reisiseikluseid ning kuidas puhkusel olles ei õnnestu tihti üldsegi puhata!

Libe tõdes, et kuigi tavaliselt eeldab tööandja alati, et kui töötaja naaseb puhkuselt, siis ta on ka tohutult väljapuhanud, ent iseenda puhul pole ta seda kunagi veel täheldanud. “Kui ma nädal aega laman, siis ma ei ole ju treenitum kui enne. Sa pead hakkama nullist tegema ja läheb aega, et sul vaim tööle hakkaks. Puhkuse ajal töö mõttes toimub taandareng,” arutles Taavi.

Ka Brit nõustus temaga. “Puhkusega on see, et algul sa üritad töörattalt maha saada ja siis ops – puhkus läbi ja sa pead ruttu tagasi sinna lainele saama. Ma ei tunne kunagi, et ma olen puhanum ja värskem, vaid vastupidi,” tõdes saatejuht.

See kevad oli Taavi jaoks väga intensiivne tööperiood ja lisaks kimbutasid teda erinevad haigused, nii et saatejuht oli vahepeal lausa nädal aega sisuliselt pikali. See omakorda mõjutas ka tema töötulemusi. Et argipäevast välja saada, läks Taavi koos oma perega Hispaaniasse, ent puhkusest oli asi kaugel. “Kui sa puhkad lapsega, siis see ei ole puhkus. Ma arvan, et kõik teavad seda. Kogu kese on laps, kõik mida ta tahab ja nõuab. Tal on väga tore istuda ka tahvlis ja mängida Robloxi, aga sa jumala eest ju ei taha seda. See ei olnud päris puhkus,” naljatleb Libe. 

Taavi ühtlasi tunnistab, et ta oli suutnud end meeletu töötempo juures läbipõlemise ääreni ära kurnata. “Ma tegin mingit testi, kus alates 49st punktist oli läbipõlemine – mul oli 47,” tõdeb ta, et see tegi tema jaoks puhkamise veelgi keerulisemaks, sest surve reisi maksimaalselt ära kasutada läks vastuollu sooviga lihtsalt puhata ja lõõgastuda. 

Vaata videopodcasti artikli päisest!

“Miks me oleme idioodid?” podcastis kustutab janu Vitamin Well! Kasuta sooduskoodi SUVI10, mis kehtib kogu e-poe valikule www.gkrbrands.ee ning ei kehti koos teiste soodustustega!

Näita 2 kommentaari

Selline jutt on käpardist isa jutt. Kahe lapsega reisitud küll ja veel. Pole kordagi midagi tegemata jäänud. Ärge tehke lapsi kui pole oma võimete kõrgusel neist korralikud endaga hakkama saavad mehed/naised kasvatada

Vasta

Need polegi tema tehtud.

Vasta