Merylin Nau lükkab just nende ettevõtete koostööpakkumised tagasi: minu jaoks on see igav, sorri!

Merylin Nau
Foto: Merili Kevvai

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas tõsielustaar ja endine OnlyFansi ristiema Merylin Nau, kes avaldas põhjuse, miks ta Eesti ettevõtetega koostööd ei tee.

Merylin tõdes podcastis, et kuigi ta on sotsiaalmeedias väga edukas ning teeb palju erinevaid projekte, siis koostöid näiteks Eesti ettevõtetega ei soovi ta üldse teha. Kuigi pakkumisi tuleb, siis lükkab ta need alati tagasi. 

“Mu ideed on nii suured, kuidas ma asju tahan teha. Brändid ei ole võimelised finantsiliselt kaasa tulema, on need samad igavad giveawayd (loosimängud – toim.). Ma ei taha seda sama vitamiinivett ja kotlette promoda. Minu jaoks on see igav, sorri!” räägib ta, kuidas eelistab postitada siiski seda, mis talle meeldib ja pigem võtab vastu välismaiseid koostöid, mis on suurejoonelisemad.

Miks ei saanud Kullakaevurite projekt edukaks, miks olid Merylinil koolis halvad hinded ja miks soovitab ta kõigil raske töö asemel hoopis manifesteerida?

Kuula täispikka saadet Spotifyst või Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.

Kommentaarid puuduvad