Reklaam sulgub sekundi pärast

Merily Timmer avameelselt värskes podcastis: selgeltnägija juures käimine on odavam kui psühholoog

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida. Meie julgeme tunnistada, et oleme aegajalt idioodid - kas ka sina? Vaatame üheskoos otsa inimkonna lollustele ja mõtleme, miks me oleme sellised, nagu me oleme? Pakume ahjusoojalt huumorit, veidi idiootsust ja väga huvitavaid külalisi.

Eestlasi kirjeldatakse tihtipeale kui üht kõige usuleigemat rahvast. Ei ole me kristlased, ei ole me ateistid, ei usu me erinevaid jumalaid ega kummarda kujusid. Küll aga hullutab eestimaalasi midagi muud ja täiesti ebamaist ning seda juba mõnda aega, milleks on kõiksugune müstika ja esoteerika.

Podcasti kõige esimeseks külaliseks oli "Selgeltnägijate tuleproovi" võitnud Merily Timmer, kellega ühiselt mõtiskleti, miks on eestlased müstikute usku ja miks leitakse rohkem tuge kristallidest kui kõigest muust.

Merily sõnul on ta ise kõige suurim skeptik üldse ja ei usu mitte midagi enne, kui pole seda oma silmaga näinud. Tema hinnangul on müstikute vaimustus tekkinud aga just sellest, et selgeltnägija juures käimine on lihtsam kui psühholoogi vastuvõtule saamine. 

"Eestis ei ole psühholoogiline abi kättesaadav, see on väga tõsine probleem. Nii satutaksegi müstikute juurde. Eraarstid on üsna kallid ja inimene, kellel on vaja käia järjepidevalt - seda summat, mida maksta, seda ei ole keskmisel inimesel. Siis ta valibki esialgu selgeltnägija," sõnab Merily ja lisab, et kui selgeltnägija juures piisab vaid korra käimisest, siis psühholoog on siiski pikemaajalisem kohustus.

Podcasti "Miks me oleme idioodid?" saad kuulata Spotifyst ja Soundcloudist!

"Miks me oleme idioodid?" uus episood jõuab kuulajateni 11. aprillil!