Reklaam sulgub sekundi pärast

“Kõige parema kaaslase” osaleja Teppo unistab välismaal kuulsaks saamisest: Eesti on maainimeste koht!

Teppo Lindmäe
Teppo Lindmäe — FOTO: TV3

"Miks me oleme idioodid?" podcastis käis külas tõsielusaatest "Kõige parem kaaslane" tuntud Teppo, kelle suureks kireks on enda naiseks tegemine ehk drag queenide maailm.

Põhjus, miks Teppo "Kõige parema kaaslase" eksperimendisaatesse otsustas minna, on lihtne - kuulsus. "Ma olen tahtnud väga ammu telekasse saada. Pluss mul polnud suvel midagi teha, tundus nagu tore eksperiment, midagi uut. Tundub lahe asi, et sa vaatad, et vau, ma olen telekas," selgitab noormees.

Lisaks kuulsusele on Teppo südames veel midagi, mis selle kiiremini põksuma paneb ning selleks on drag queenide maailm. Hetkel tegutsebki noormees aktiivselt ka oma alter ego Miss Tiina Biscuit all ja annab šõusid Tallinnas. "Vaatasin, et oi, sellist tööd saab ka teha, äge, mulle meeldib! Sealt see tuli, hakkasin proovima erinevaid asju, meikima, väljas käima, šõusid tegema. Minu lähedastest teab ema ja talle see väga ei meeldi, sest ta arvab, et ma pole turvaliselt ja minuga võib midagi juhtuda. Ta arvab, et ma olen ainus, kes teeb seda. Teised minu perest ei tea seda,” avaldab Teppo.

Armastus drag queeninduse vastu viis Teppo ka Inglismaale, kus toimus oma ala harrastajate suur kokkutulek. Sealt sündis ühtlasi otsus, et kodumaale noormees jääda ei soovi, vaid näebki oma tulevikku hoopis Inglismaal. "Ma ei taha Eestisse jääda, ma ei näe oma tulevikku Eestis. Eesti on maainimeste koht. Välismaal on rohkem platvormi mulle ja ma tahan dragi teha edasi suuremal platvormil ja selle jaoks Eestis platvormi pole üldse,” selgitab ta.

Nii plaanibki noormees agaralt säästma hakata, et ühel päeval oma dragi teekonda suurematel lavalaudadel jätkata. Küll aga teab ta, et oma jalga ukse vahele saada võib olla päris keeruline. “Ma ei ole oma trumpe leidnud veel. Ma ei ole leidnud milles ma hea olen, aga kisub moe poole,” mõtiskleb Teppo.

Mida ütleb Teppo enda koolikiusajatele, mida kõikidele eestlastele ja kas noored on hukas või mitte?

Kuula podcasti Spotifyst või Soundcloudist!

Kommentaarid puuduvad