Reklaam sulgub sekundi pärast

Brigitte Susanne Hunt emadusest: tahaksin oma last piisavalt traumeerida, et ta on naljakas, aga mitte suitsiidne

Brigitte Susanne Hunt
Brigitte Susanne Hunt — FOTO: TV3Play

Podcastis “Miks me oleme idioodid?” käis külas meelelahutaja ja saatejuht Brigitte Susanne Hunt, kes avas kuulsuseks olemise varjukülgi ja paljastas seniteadmata infot oma uue saate "Vallaline kaunitar" kohta.

Öeldakse, et Eestis pole kuulsusi, vaid on tuntud inimesed, kes saavad rahulikult toidupoes käia nii, et neid ei ahistata. Aga kas ikka saavad? Kuulsuse ja kõmuga käivad kaasas ka skandaalid ja mõni saab rohkem peksa kui teine. Kuidas tulla toime avaliku elu tegelasena, kui iga sinu liigutust jälgitakse ning arvamused sinust kujundab meedia?

Brigitte on üks tuntumaid ja mõneti ka skandaalsemaid inimesi Eestis ja paratamatult satub ta oma tegemistega meedia huviorbiiti. Ta teab, et tema nimi on see, mis müüb, aga ühtegi skandaali ta ise kunagi planeerinud pole ja hoiab ka täna end teadlikult mõningates olukordades tagasi. “Sa harjud vaimselt peksa saama. Inimesed mõnitavad ja ootavad, et sul läheks halvasti,” räägib ta, kuidas ta ongi otsustanud imponeerida vaid neile inimestele, kes talle reaalselt kaasa elavad ja toetavad.

“See on fakt: kui sinus on viha ja halba, mida teiste kohta öelda, siis sa ei ole õnnelik inimene,” leiab ta. Ühtlasi tõdes Brigitte, et kuigi temast kirjutatakse alalõpmata artikleid ja inimestel on tema suhtes eelarvamused, siis tegelikkuses ei saa keegi temast maalida pilti, mida ta ei ole. "Inimesed, kellel on minu kohta eelarvamus, ei ole intelligentsed inimesed."

Kuigi Brigitte on täna vallaline, siis juba õige pea võib see muutuda. Nimelt saab temast "Vallaline kaunitar" ja ta asub otsima endale abikaasat. Või kas ikka asub? Lisaks unistab naine ka lastesaamisest. “Ma tahan oma last piisavalt traumeerida, et ta oleks naljakas, aga mitte enesetapule kalduv,” naerab ta.

Miks otsustas Brigitte minna televisiooni meest otsima, miks ta pooldab prostitutsiooni ja mida õpetas talle tema viimane avalik skandaal, kuula juba saatest!

Kuula täispikka podcasti Spotifys või Soundcloudis!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.