Reklaam sulgub sekundi pärast

Anita Sibul avaldas kogu tõe, kuidas endale tõeliselt jõukas mees leida: põhiline on, et sind märgataks

Anita Sibul
Anita Sibul — FOTO: TV3

"Miks me oleme idioodid?" podcasti värskes osas käis külas sisulooja ja maailmarändur Anita Sibul, kes rääkis otse ja ausalt oma valikutest ning elustiilist. Kas jõukama mehe toel elamine tagab päriselt õnnelikuma elu?

Anita pole kunagi varjanud fakti, et tema kaaslased kipuvad olema temast vanemaealisemad ja reeglina ka jõukamad, mis tähendab, et tema ise ei pea muretsema olmekulutuste pärast, vaid et need on mehe poolt kaetud. Naine leiab, et sellist elustiili võiksid viljeleda teisedki naised ja jagab lahkelt soovitusi neile, kes tema käest uurivad, kuidas selleni jõudmine võimalik on.

Tihtipeale kirjeldatakse Anitat kui "rikka mehe kulul elavat" naist ja eeldatatakse, et järelikult ei tee ta ise mitte midagi. See on aga naise sõnul täiesti vale. "Mitte ühelegi naisele ma ei soovita seda, et su enda tagamaal pole midagi ja sa sõltud vaid ühest inimesest. Naisel on ka iseendal midagi vaja, mis pole jagatud teisega,” selgitab Anita, et ka ta ise tegeleb erinevate projektide ja koolitustega, mis võimaldab tal endale kapitali teenida. Selle raha suunab ta aga iseendasse ja investeeringutesse.

Miks siis Anita ikkagi eelistab just vanemaid mehi? "Fakt on see, et kui sa oled noor naine 20ndate alguses, siis pigem on raske leida selles vanuses tõsiselt võetavat meest," selgitab ta. Anita sõnul on oluline, et mehel oleks kindel soov olla koos. "Probleem ei tohiks olla see, kui ma tahan käia iga nädalavahetus peol. On ühine tulevikuplaan ja nägemus tulevikust. Mingi sügavam mõte võiks seal taga olla," mõtiskleb ta.

Teekond jõuka ja eduka mehe leidmiseni algab Anita sõnul iseendast - milline sa välja näed, kuidas sa käitud. "Pigem peaks küsima, et mida otsib jõukas mees? Ta ei oota naiselt seda, et naine peab olema ülimalt iseseisev ja edukas. Boss babe mõtlemisviis mehe leidmise puhul väga ei aita. See ei anna midagi juurde, kui seda pidevalt öelda ja rõhutada. See paneb meest isegi halvasti tundma, see näitab naise ebakindlust,” leiab Anita, kuidas naine ei peaks oma enesekindlust mehele liialt peale suruma.

Kust leiab rikkaid ja vanemaid mehi, miks Anita oma enda meest iial ei näita ja kes ikkagi peaks tasuma restoranis käies arve, kuula juba saatest!

Täispika podcasti leiad Spotifyst ja Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida.