Merily Timmer avaldas kõige kummalisema palve, millega tema poole on pöördutud: ma ei ole palgamõrvar!

Merily Timmer
Foto: Terje Talts/Erakogu

“Miks me oleme idioodid?” on TV3.ee meelelahutusportaali podcast, kus kaks püsisaatejuhti Brit Suurraid ja Taavi Libe arutavad koos külalistega, miks ja milliseid rumalusi meie ühiskonnas leidub ning kuidas neid välja juurida. Meie julgeme tunnistada, et oleme aegajalt idioodid – kas ka sina? Vaatame üheskoos otsa inimkonna lollustele ja mõtleme, miks me oleme sellised, nagu me oleme?

Podcasti kõige esimeseks külaliseks oli “Selgeltnägijate tuleproovi” võitnud Merily Timmer, kellega ühiselt mõtiskleti, miks on eestlased müstikute usku ja miks leitakse rohkem tuge kristallidest kui kõigest muust.

Merily avaldas mõned kummalisemad palved, millega inimesed tema poole pöördunud on. “Üks viimane e-mail mille ma sain, seal paluti mult, et ma tapaksin kellegi naabri ära. Mina ei ole palgamõrvar. Mina sellega ei tegele,” naerab ta ning lisab, et viimasel ajal kirjutatakse talle ka sooviga Putin ära tappa.

Lisaks on tema poole korduvalt pöördutud ka sooviga teada saada lotonumbreid, aga seda on ta siiamaani keeldunud tegemast. “Ma ei ole isegi proovinud lotonumbreid ette näha, see on egoistlik, ma ei usu sellesse”, sõnab ta. “Soovid ei tohi olla egoistlikud.”

Podcasti “Miks me oleme idioodid?” saad kuulata Spotifyst ja Soundcloudist!

“Miks me oleme idioodid?” uus episood jõuab kuulajateni 11. aprillil!

Kommentaarid puuduvad