Sisulooja Ada Nelke: sellised meilid on nii naljakad. Miks sa küsid läbi lillede?

TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” üheksandas osas on Kristina Pärtelpojal külas sisulooja Ada Nelke. Juttu tuli Ada ja Kristina omavahelisest suhtest, töötamisest nii sisuloojana kui ka laiemas mõttes, Ada tulevikuplaanidest ja paljust muustki.

Sisulooja tööst rääkides küsis Kristina Adalt nõu ühe dilemma kohta. Talle saadeti üks tasuta toode, mis tema hinnangul oli küll okei, kuid mitte midagi erilist. Seejärel on talle juba pikemat aega kirjutatud, et ta kas ta saaks sellest ka Instagrami postituse või story teha. Mida Ada arvas?

„Ma kindlasti ei teeks. Ma kirjutaksin, et hei, ma proovisin teie toodet, aga see polnud piisavalt hea, ma ei olnud sellega nii palju rahul, et seda reklaamida,” vastas Ada ja lisas, et tema jaoks on sellist tüüpi sõnumid ja meilid nii naljakad. “Kui mulle tahetakse mingi toode saata ja sõnumi või meili lõpus on kirjutatud lause “me oleksime väga tänulikud….”. Miks sa küsid läbi lillede tasuta content’i ja reklaamioma toodetele, mille eest teised reaalselt maksavad, et seda saada?”

Kui Ada saab sõnumi või meili, kus talle lihtsalt soovitakse mingi toode saata ilma jagamise soovita, siis on tema jaoks selge, et sellel pole mingit konksu küljes. Kui aga keegi saadab 50 euro väärtuses pakikese ja eeldab selle eest Instagrami story‘t ehk tasuta reklaami, mis muidu maksaks kordades rohkem kui toode ise, siis seda Ada kindlasti ei paku. “See mulle üdlse ei meeldi, ära küsi läbi lillede tasuta reklaami.”

Kas Ada on sellisel põhjusel ka kunagi koostööpartneriga tülli läinud?

“Ei, sellistel põhjustel ei ole. Kunagi läksin About Youga läskin tülli…see oli sellepärast, et ma ütlesin story‘s, et siin koheldakse hoopis erinevalt selle järgi, kui palju sul jälgijaid on. Siis ma sain kurja kirja, et pikalt kosotööpartnerilt seda ei ootaks. Ja siis ma ütlesin, et samamoodi ei ootaks mina  pika koostööpartnerina sellist eristavat käitumist. Oleks siis tehtud miljoni jälgijaga influencer’itele oma ala. Aga kui te panete meid kõiki ühte patta, siis kohelge meid ka samamoodi.”

Kes on Ada jaoks unistuste firma, kellega koostööd teha?

Kuula sellest ja paljust muust päises olevast video-podcast’ist!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad