Reklaam sulgub sekundi pärast

Põhja-Tallinna Jaanus Saks uuest suhtest uue bändikaaslasega: muusika ja suhe pole seotud

Põhja-Tallinna liikmed Risto Vürsti ja Jaanus Saksi sõnul naudivad nad pärast lugematuid Eesti tuure esinemisi ka väiksemates kohtades. Uue bändikaaslasega suhtesse astumise puhul mainis Jaanus, et tegu oli sõpruse arenemisega armastuseks ning bänditegevus ja suhe pole omavahel seotud.

Kristina tutvustab oma video-podcast’is külalisi alguses alati läbi enda silmade ning alustades tõi ta välja, et väiksena ta Ristot otseselt ei tundnud. Küll aga hoidis Kristina ema hoidis Ristot, kui ta väike laps oli ning Risto õde hoidis Kristinat, kui tema väike oli.

Kristina tõi välja ühe afterparty, kus ta kell 6 hommikul Jaanusega istus ja rääkis. „Jaanus kurtis mulle oma rasket elu, et tema ei jaksa enam seda Põhja-Tallinnat manageerida, kari jobusid, et nii raske. Tal on nii kopp ees, keegi üldse ei kuula. Mina olin seal kõrval, parasjagu töötasin mänedžerina ja siis laupäeva või pühapäeva hommikul tuligi otsus, et minust saab Põhja-Tallinna mänedžer.”

Risto Vürsti sõnul tuli see läbi selle, et tol ajal manageeris ta ka Uku Aropit ning tal oli kogemus olemas ja seetõttu olid ka teised nõus.

Kristina tõi välja paar olukorda, kus kaks bändiliiget astusid suhtesse ning Jaanus ütles kohe vahele: „Üldiselt nii ongi, et kui Põhja-Tallinna räpparid lähevad suhtesse, võtavad naise, siis nad kaovad ära. Unistavad ära selle bändi asja.”

Kristina ütles selle juurde, et Risto tegi bändile väga hea lükke: võttis naise ja temast sai bändi mänedžer. "Sellist asja pole varem olnud."

Ühtlasi on uues suhtes ka Jaanus Saks ning tema kaaslaseks on uus bändiliige Johanna Randmann. „Me oleme hästi pikalt sõbrad olnud, üle viie aasta. Muusika viis meid kokku, selline igav jutt. Ja kuidagi ma tunnen tõesti, et olen selle inimesega lähedaseks saanud enne seda, kui me üldse suhteni jõudsime. Ma võin rääkida mingitest asjadest, mida ma ei saa mingite inimestega üldse rääkida. Temaga ma tunnen, et ma saan kõigest rääkida, selline vabadus on. Üks asi viis teiseni ja lõpuks kujunes see.”

Ühtlasi ütles Jaanus, et Johanna bändi tulemine ja nende suhe ei ole omavahel seotud ning see ei sõltuvat ka Jaanuse tunnetest. „Ma arvan, et see ei ole seotud. Eks see oleks varem või hiljem juhtunud. Isegi, kui me poleks suhtesse läinud, ta oleks bändi ilmselt nagunii sattunud. Lihtsalt kuna me tegime nii palju muusikat koos, võib-olla oli selline loogiline lahendus. Bänditulek ja suhe võiks täiesti eraldi olla, need ei ole seotud.”

Põhja-Tallinnal on väga palju laive väikestes kohtades, kas neile meeldivad väikeste linnade laivid? „Me oleme tegelikult sellele Eestile 60 korda vist tiiru peale teinud igast kohtadele ja tegelikult mingid väiksed kohad, kus me praegu käime, me pole mitte kunagi käinud. Tegelikul on päris huvitav käia ja näha sellist teistsugust keskkonda ka vahepeal,” ütles Jaanus ja lisas, et kuna paljud klubid on ka uksed sulgenud, tegelevadki nende alternatiividega pubid ja väiksemad kohad, kes korraldavad üritusi.

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Kommentaarid puuduvad