Reklaam sulgub sekundi pärast

Maribel Vääna tähistas kallimaga olulist verstaposti: Hiiumaa mehed on parimad!

Maribel Väänal täitus oma kaaslasega kaks koosoldud aastat ning ta ütleb omast kogemusest, et kena meest nähes ei tasu aega raisata ega ootama jääda. Samuti ütles ta nii enda kui oma sõbrannadele viidades, et Hiiumaa mehed on just need parimad.

Kristina Pärtelpoeg uuris video-podcast'is "KÄTS!" Maribel Väänalt, kuidas tema ja ta kaaslane tutvusid. „Me saime tuttavaks Eesti Laulul 2022. Saku Suurhallis, kui Stefan läks Eurovisionile. [Robin] Valting ja kõik on omavahel sõbrad, kuna nad on kõik Hiiumaalt. Olime seal ja nägin silmanurgast ühte väga ilusat meest. See oli nii, et üks väga hea sõber Siim oli seal ja tema oli minu wingman. Küsisin SIimult, et kes see kena džentelmen on ja tema oli algataja, kes andis julguse minna rääkima. The rest is history. Meil saab nüüd kaks aastat."

Maribel lisas, et Hiiumaa mehed on parimad mehed. "Kõik sõbrannad, kellega ma rääkinud olen, kes on mandrilt ja kellel on Hiiumaa mees, nad on maailma kõige õnnelikumad naised."

Samuti ütles Maribel, et kui näha kena meest, siis ei saa ootama jääda. „Tegelikult see toimib meeste puhul nii hästi: enesekindel naine.“

Hetkel keskendub Maribel modellitööle ning läks uuesti kooli, et varasemalt poolelijäänud keskkool lõpetada.

Samuti meenutas Maribel olulist väljakutset ja kogemust, mis talle pärast superstaarisaadet osaks sai: koos Alari Kivisaarega juhitud saade „Naabrist parem“. Kas ta tundis pakkumist saades, et ta on saatejuhtimiseks valmis?

„Ei. Üks asi, mida ma olen õnnelik, mis mu vanemad mulle õpetanud on, et iga võimalus on võimalus ennast tõestada. Ma teadsin, et ma pole selle jaoks valmis. Mul on background sellega, et ma olen koolis õhtuid juhtinud, mis andis mulle kindlust. See oli õudne, esimene päev oli kohutav,“ ütles Maribel saate kohta ja lisas Kristina küsimusele vastates, et Alari oli talle väga toetav. „Kui mul Alarit ei oleks olnud, siis ma ei oleks suutnud seda nii noorelt ära teha. Ma olen Alarile elu lõpuni tänulik, ta andis mulle nii palju julgust seda saadet teha.“

Vaata lähemalt päises olevast videost!

"Käts!" videopodcasti toetaja on kodumaine luksuslikke iluvitamiine tootev bränd Ultimate Beauty! Tutvu uhiuue ilu- ja tervisetoote - Beauty Sleep kummikommidega, mis tagavad üheaegselt sügava ja kvaliteetse une ning särava ja niisutatud naha tänu hüaluroonhappele. 

Kommentaarid puuduvad