Kui armastus oli veel õhus: Brigita Anton rääkis alles juulis oma suhtest Jan Uuspõlluga ülivõrdes

16. juulil sai teatavaks, et Jan Uuspõllu ja Brigita Antoni kiiresti ja kirglikult alanud armusuhe on läbi. Napilt kuu aega varem rääkis naine TV3.ee video-podcast’i „KÄTŠ!” õnneliku ja säravana, kuidas neil on kõik kõige paremas korras ning kergitas veidi saladuseloori ka tulevikuplaanide osas.

“Kolisime kiiresti kokku, sest lihtsalt ei suutnud teisiti,” ütles Brigita Anton napilt kuu aega tagasi enda ja Jani suhte kohta. Samuti olevat tema sõnul teised inimesed kommenteerinud, et kui nemad Janiga ühes ruumis viibivad, siis terve ruum särab ja sellist tunnet ei saaks ometi teeselda.

Enamgi veel: “Sügisel tuleb ka üks tore saade, praegu jätan veel saladuseks, mis see on…See on ikka reality. Septembris saate näha seda saadet ja ma arvan, et augusti lõpus hakkame seda reklaamina,” ütles Brigita saate kohta, mis olevat juba filmitud.

Ilusalongi juhatajana töötav Brigita ütles juulis, et iga uus vestlus LPG-massažis käinud Janiga muutus sügavamaks ja nende suhe arenes üsna kiiresti tõsiseks. „Esimesed paar korda tuli ja siis ei olnud midagi, aga iga korraga läksid vestlused sügavamaks ja me mõistsime üksteist hästi. Teemad ei lõppenud ja juttu jätkus,“ kirjeldab Brigita. Lõbusate vestluste järgmine samm oli Jani kutse tema enda etendusele.

Brigita ja Jan tegid oma suhte avalikuks Kroonika meelelahutusauhindade galal, mil Jan oli veel ametlikult abielus. „Ma isegi imestasin, et keegi kusagile varem vihjet ei saatnud. Me käisime avalikult enne seda koos söömas ja rahvarohketes kohtades jalutamas. „Algul mõtlesime Kroonika osas, et ei, me oleme ju nii vähe koos olnud, aga siis tuli mõttevälgatus, et see on just parim koht, kus asi avalikkusele tuua. Olime ilusti riides, üles löödud jne.“

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Näita 2 kommentaari

Aitab sellest jamast.peab nüüd iga päev sellest kirjutama.

Vasta

Tahaks midagi muud ka lugeda.ainult teiste perede jama.

Vasta