Kristina Pärtelpoeg vaatab tagasi Brigitte skandaalile: äkki mulle tuleb kohtukutse, aga…

Pärtelpoeg avaldab nüüd, kas ta suudab eales Hundile enam andestada.

Juuli keskel lahvatas suur draama Kristina Pärtelpoja ja Brigitte Susanne Hundi vahel, mis eskaleerus lausa nii suureks, et sinna tõmmati sisse ka mitmed teised avaliku elu tegelased ja kahe seltskonnatähe sõbrad, kaasaarvatud hüpnotisöör Ants Rootslane.

Värskes “Kätš” podcastis arutlesid Rootslane ja Pärtelpoeg, kuidas kõnealune draama suutis lausa NATO tippkohtumise meedias varju jätta. “Ma ei arvanud, et see nii suureks läheb,” sõnab Kristina.

“Seda me kõike teame! Aga ütle, kas lepite ära või ei lepi?” küsib Rootslane konkreetselt. 

Pärtelpoeg annab resoluutse vastuse. “Mitte kunagi. Ma seletasin enda poole ära ja inimesed ütlesid, et kui sa lähed tagasi, siis sa oled loll ja paljud lubasid mulle peksa anda. Ma olen nii šokeeritud, et ma sattusin sellisesse olukorda, kus ma olin sõprussuhtes mentaalselt vägivaldses suhtes. See, mis ma blogisse panin oli ainult 10%,” avaldab Kristina.

“Mentaalne vägivald on hästi rängalt öeldud ja äkki mulle tuleb kohtukutse, aga kui sulle öeldakse, millal on okei sinuga suhelda ja millal mitte ja kõik see manipuleerimine… Siin ei saa leppida!” ütleb Kristina kindlameelselt ja küsib seepeale Antsu käest, mida tema asjast arvab.

Ants aga eelistab jääda erapooletuks. “Mina olen neutraalses positsioonis, aga mul on tänaseks temaga sõprussuhe lõppenud ja ma ei hakka temast midagi halba rääkima. Tegutse alati oma tunde põhjal ja kui sina tunned, et sulle on tehtud liiga ja me näeme neid inimesi veel, siis ühel hetkel on mõõt täis ja sa saad teha oma otsuse. Oma piire ja väärikust tuleb alati kaitsta,” rõhutab Rootslane.

Kristina usub, et aeg parandab kõik haavad ja ei välista, et kui ta peaks Brigittet viie aasta pärast mõnel üritusel kohtama, siis ütleb ta talle tere, ent sellega see ka piirduks. 

Vaata videpodcastist veel, kuidas Ants ise meediakäraga toime tuleb ja millist uut karjääripööret ta plaanib!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Videopodcasti toetaja www.yumtek.ee e-poes kasuta sooduskoodi “KRISTINA” ning turguta oma keha -15% soodsamalt.“

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Näita 4 kommentaari

Kaunitar ja koletis kätsivad omavahel.

Vasta

Neid vist ei saa mõtlemisvõime omamise eest süüdistada?

Vasta

Kes need daamid on,oskab keegi öelda?

Vasta

Kristina paistab ei taha kuidagi lõpetada.Hunt on ju vait miks on vaja ikka tal sellest jahtuda.ja loomulik et sõpru tuleb valida kas siis kui enda tõeks pidamisest või sõbra omad muutuvad…kas seda nimetabki Pärtelpoeg manipuleerimises…

Vasta