Reklaam sulgub sekundi pärast

Kristel Aaslaid paljastab, kuidas tema suhe Mattias Naaniga algas: sain esmalt kaks korda korvi

Näitleja ja laulja Kristel Aaslaid meenutab esmakohtumist ning suhte arenemist tänaseks kaheksa aastat koos oldud elukaaslase Mattias Naaniga. Ta tõdeb, et Mattias suhtesse astumisega alguses ei kiirustanud ning tänu sellele oli neil võimalik üksteist inimestena paremini tundma õppida.

Muusika tegemine, laulmine ja taidlemine on Kristeli jaoks läbi elu olnud asendamatu tegevus. Samuti peab ta väga lugu heast huumorist ning ilmselt võib ka sellest otsida põhjuseid, mis viis ta suhtesse Mattias Naaniga, kellega tänaseks on koosoldud kaheksa aastat.

Video-podcast'is "KÄTŠ!" külas käinud Kristel Aaslaid ütles, et kohtus oma elukaaslase Mattias Naaninga esimest korda "Protestis". Ta meenutas, et selleks ajaks ei olnud ta Mattiast eraldi stalkinud ehk tema kohta lähemalt infot uurinud, vaid oli näinud umbes nädal varem temast ühte videot ja mõtles, et tegu on laheda tüübiga. "Ma nägin teda kuidagi rahva vahelt: sa oled päris naljakas! Mingi asi oli, et me panime üksteist sõbraks Facebookis ja ta kirjutas mulle järgmine hommik, et you made my night ja hahaha, et oli naljakas. Siis me jäime suhtlema, aga see ei olnud sebiv suhtlus. Vist Snapchatis hakkas naljade saatmine ja mingi asi pihta," ütles Kristel ja lisas, et sai vahepeal ka kaks korda korvi. Kristel pakkus, et see võis olla Mattiase puhul pigem ennetav käitumine. Selle peale ei tundnud ta ka kohe, et süda oleks murtud. Siiski suheldi sõpradena edasi.

Tänaseks kaheksa aastat Mattiasega koos olnud Kristel ütleb, et Mattias võlus sellega, et ajas teda naerma. "Ma ise pean väga huumorist lugu. Ta on nii soe, andev ja hoolitsev inimene. Ta võib teha robustseid nalju, aga ta ei anna alfa vaibi, ta on kõige beta'm tüüp üldse, kui me sellistest terminitest peame rääkima."

"Kuidas sa siis arvad...nüüd sa saad noortele naistele nõu anda: isegi kui kaks korda korvi saad, et ära anna alla. Kuidas sa lõpuks ta ikkagi ära võlusid? Võib-olla küsin endale, võib-olla sõbrale," uuris Kristina naerdes.

"Vot siin on see, et võib-olla see esimene korvisaamine ei olnud nii väga korvisaamine, kui väga see, et ta ütles ausalt ära, mis seis on. Baas oli see, et ma ei olnud ka väga see. Selle ajaga jõudis meil pigem enne sõprus tekkida ja see andis baasi pingevabalt avaneda üksteisele ja saada aru, kes me inimestena oleme," alustas Kristel meenutamist.

Vaata ja kuula lähemalt päises olevast videost!

“Käts!” videopodcasti toetaja on Ubala.ee  - Eesti käsitöö kohviubade röstikoda, kus valmivad kolme kohaliku brändi tooted nagu BestBeans, Tasuja ja Avasta. Tooteid leiab Eesti jaekettidest, kuid parimad hinnad  leiab ubala.ee kodulehelt, kust saab tellida värskeid käsitöö kohviube otse koju, kontorisse või kasvõi teisele poole maakera.

Märksõnaga „KOHVIOAD“ saab Ubala.ee kodulehelt -15% soodustust! Sooduskood kehtib jaanuar 2024 lõpuni!

Videopodcasti toetaja Go3 televisioon kutsub vaatama parimat meelelahutust reklaamivabalt. Kui sa ei ole ikka vaadanud "Üks nädal Kristinaga", siis on selleks viimane aeg!

Näita 2 kommentaari

Keda see peaks huvitama ,kuidas tema suhtlus algas???????.!!!!!!!!!!!
Kuidas saab üldse nii NÕMEDALT MÕELDA,et selline asi peaks kedagi huvitama?????????
Mis kohaga ta küll mõtleb?????????!!!!!!!!!!!
Tule taevas appi!!!!!!!!!!!!!
Kas ta ei oska midagi enam nõmedamat välja mõelda!!!!!!!!!????????
See,kui selline teema huvitas kedagi Tv3–st ,ei tähenda veel,et KÕIKI EESTIMAA INIMESI see peaks huvitama!!!!!!!!!! M
Kas tal on tõesti nii JUBE IGAV,et ei oska midagi muud mõelda!!!!!!!!!!!????????
Uskumatu,millega küll inimesed oma aega sisustavad!!!!!!!!!!!!!

Vasta

Vabandage, Teil jäi üks hüüumärk panemata. Võibolla parandaksite enda vea, natuke riivab silma.

Vasta