Anu Saagim mattis sõjakirve Marko Reikopi ja Teet Margnaga: ütlesin, et lõpetame selle pulli ära

Anu Saagim
Anu Saagim — FOTO: TV3

TV3.ee portaalis värskelt alustanud ja Kristina Pärtelpoja poolt juhitav video-podcasti „KÄTŠ!” esimeseks külaliseks oli Anu Saagim. Taskuhäälingus avaldas ta, milliste tuntud teletegijatega mattis ta sõjakirve.

Esimese saatekülalise valimine Kristinal raskusi ei tekitanud. ”Sa oled hea inimene, aga sa võiksid olla palju kibestunum ja vihasem kõigi peale. Tegelikult sa oled armas ja tore,” kirjeldab ta saatekülalist, kelleks on ei keegi muu kui Anu Saagim. ”Ei lähe diibiks, lõbus podcast,” ütleb Kristina sissejuhatuseks jutuajamisele, mis ei koosne kusjuures ainult mahlasest kätšist ja klatšist. 

Anu Saagimi on pidanud elama meedia silme all ja naine tõdeb, et halvad inimesed ning kogemused proovib ta oma elust kiirelt unustada. ”Neid ei olegi muuseas enam nii palju ja nad tõesti mahuvad ainult ühe käe sõrmedele,” sõnas Saagim ja lisas, et kindlasti on neid inimesi, kes teda vihkavad ja kadestavad. 

”Ja neid inimesi, keda ma ise ei seedi ja kellega ma ei suuda ühes ruumis olla, ka neid on väga vähe. Need on olnud sellised resoluutsed asjad, mille pärast pole ma andestanud. Kuigi olen mõelnud ja üritanud teha esimest sammu ja väike šampanja on ka ehk aidanud. Ehk nii, et lähen juurde ja ütlen, et lõpetame selle pulli ära, me oleme täiskasvanud inimesed,” rääkis Saagim.

Vestlusest selgub, et kahe inimese puhul on see toiminud. ”Neljast on list läinud kahe peale ja jumala hästi toimis. Naersime ja mõtlesime, et see pole normaalne. Ma tahan nimed ka öelda, kellega me ära leppisime – Marko Reikop ja Teet Margna,” avaldas Anu Saagim taskuhäälingus.

Vaata ja kuula sellest ning paljust muust lähemalt video-podcast’ist!

“Käts!” videopodcasti peatoetaja on Orgiania.eu. Organia.eu. Organia CBD õlid pakuvad leevendust valule, vähendavad stressitunnet ja ärevust, parandavad keskendumisvõimet ning soodustavad uinumist. Organia õlide koostisosad on puhtad ja looduslikud. Kasuta sooduskoodi KATS40, mis annab – 40% soodustust. Kehtib Organia.eu e-poes kuni augusti lõpuni!

Ära unusta vaadata Go3 televisioonist uut tõsieluseriaali ” Üks nädal Kristinaga”

Kommentaarid puuduvad