Jürgen Pärnsalu avaldas põhjuse, miks tema pikaaegne suhe abieluni pole jõudnud: see ei tule mulle loomulikult

Jürgen Pärnsalu
Foto: TV3

Podcasti “Rambivalgus” kolmanda saate külaline oli raadio Star FM saatejuht Jürgen Pärnsalu, kes avaldas, miks tema pikaajaline suhe ei ole päädinud abieluga.

Pikalt tuli juttu Jürgeni tööalastest saavutustest ja lisaks uuriti, mis tema ellu veel peale selle mahub. “Minu ellu mahub omaette olemist, mu elukaaslane, mu perekond, mu koer, loodust, väga palju häid sõpru, rõõmu ja vahel ka üksi olemist,” mõtiskles Jürgen ja lisas, et reeglina mahub sinna kõike parajalt doseerides.

Jürgen on oma elukaaslasega pikalt koos olnud, ent abieluni pole see tänaseni viinud. Mis on neid siiani koos hoidnud? “Ma arvan, et inimesed peavad omavahel sobima ja peab olema omavahel millestki rääkida. Inimesed peavad üksteisele rõõmu pakkuma, kui nii pikalt koos oldakse. Kindlasti on ka selliseid hetki, mis on teistmoodi ja mitte nii rõõmsad,” rääkis Jürgen. 

Abieluteemadel on Jürgenil üsna selge arusaam. “Miks see ei ole tänapäeva mõistes “traditsiooniline”? Ma võib-olla olen üles kasvanud sellises keskkonnas, kus ei ole selline traditsiooniline abielumudel olnud esmane. Minu perekond ja peremudel, ma ei ole selle sees olnud ja see ei tule mul loomulikult. Kui mingi asi ei tule mul loomulikult, siis ma distantseerun sellest,” selgitab Jürgen, et tegelikult puudub sellele küsimusele ühtne vastus.

 “Rambivalgus” on podcast,  mille külalised on armastatud tele- ja raadiotegijaid, kes kergitavad saladuseloori valdkonna telgitagustelt, mõtisklevad, mis tunne on olla rambivalguses ning kuidas see nende elu on mõjutanud. Loomulikult kuulub sinna juurde ka kõik see, mis neile hetkel kõige rohkem korda läheb – isiklikust plaanist kuni ühiskonnas aset leidvani. Saatejuht on TV3 Grupi online meedia juht Eliis Pärna.

Podcasti saad kuulata iga neljapäeva hommikul TV3 Life’i telekanalilt, TV3.ee veebilehelt, Soundcloudist ja Spotifyst:

Kommentaarid puuduvad