Reklaam sulgub sekundi pärast

Urmas Reinsalu Ratase liitumisest Isamaaga: Jüri tulek tugevdab meid!

BNS

Urmas Reinsalu
Urmas Reinsalu — FOTO: Kuvatõmmis TV3 uudiste videost

Isamaa esimees Urmas Reinsalu avaldas heameelt Jüri Ratase Isamaaga liitumise üle, märkides, et Ratas aitab kindlasti pakkuda alternatiivi praegusele valitsusele.

Reinsalu sõnul on Ratase käik väga hea uudis nii poliitiliselt kui ka inimlikult. "Praegu on hetk, kus tuleb ühiselt edasi minna, et lahendada neid probleeme, mis Eesti ees seisavad," ütles Reinsalu, lisades, et praegune valitsus ei vii Eestit edasi.

Ratase sõnul on Reformierakonna juhitava valitsuse praeguse poliitika tulemus inimeste kasvav ebakindlus ja majanduslangus. "Praegusele valitsusele on vaja tugevat vastujõudu ja selle vastutuse peab võtma Isamaa," ütles Reinsalu. 

Tema sõnul teeb Ratas Isamaa tugevamaks ning seeläbi on võimalik ka pakkuda tugevat alternatiivi praegusele valitsusele.

Reinsalu sõnul on Ratasel Eesti poliitikas eriline kaal läbi tema kogemuse, väärikuse ja autoriteedi. "Ma usaldan Ratast kui inimest, me oleme teinud koos väga head poliitikat ja ühiseid asju," ütles Reinsalu.  

"Jüri tulek tugevdab meid. Tema kogemus ja autoriteet on tänases Eesti poliitikas suur väärtus. Nüüd asume ühiselt tööle, et pakkuda Eestile positiivset alternatiivi," lisas Reinsalu pressiteate vahendusel.

Reinsalu kinnitas, et näeks hea meelega Jüri Ratast ka Isamaa europarlamendi saadikute valimisnimekirjas.