Solarise toidupood on sügisest tagasi. Mida uut on oodata?

Solaris toidupood
Solaris toidupood — FOTO: Andres Putting/Delfi Meedia

Juuli keskel Solarise keskuse toidukauplusse minejaid ootas üllatus, kuna pood läks remonti. Ostlemist saab jätkata alates septembri keskpaigast. Miks läks kauplus remonti ning mida uut on oodata?

Solarise toidupoe omanikfirma Selveri juht Kristi Lomp ütleb, et toidukauplust ootab ees täiemahuline muutus. Muutuvad kaupluse kontseptsioon, sisekujundus ja ostukeskkond ning oluliselt täieneb sortiment. “Sisulise tööga alustati 2021. aastal. Kaubamärgi ja kaupluse muudatuse vajalikkuse tingisid klientuuri tarbimisvajaduste muutused, muutused kaubandusturul laiemalt, konkurents ja kaupluste moraalne vananemine. Samuti kaubamärgi senine suhteliselt vähene tuntus. Delice’i uue poekeskkonna sisekujundus on inspireeritud Vahemere-äärse väikelinna keskväljakust ja nn urban-turust. Tõime lihtsate võtetega vahemerelikult rikkaliku turuatmosfääri siseruumi ja lõime keskkonna, kuhu oleks ikka ja jälle mõnus tagasi tulla,” kirjeldab Lomp.

Lombi sõnul kasutataks sisekujunduses ja brändingus rohkelt viiteid linnaruumile.  “Katuste motiivid, erinevas stiilis poesildid ning Vahemere-piirkonnale omased turumotiivi meenutavad markiisid. Ühe väljapanekuelemendina kasutame ka autentset motoroller-kaubakäru.”

Mida võib tarbija oodata?

Lomp ütleb, et lisaks muutunud ostukeskkonnale jäävad uuenenud kaupluses kindlasti silma rikkalik sortiment, toorained ja hea teenindus. Kliente ootavad kauplustes igapäevaselt premium-klassi rikkalikud ja ahvatlevad väljapanekud, sh on esindatud lai valik maailmaköögi tooteid. Delice’i Köök ja Pagarid on Lombi sõnul välja töötanud uusi maitseid lisaks juba tuttavatele lemmikutele ning kliente ootavad värsked küpsetised – käsitööleib, gurmeepitsad ja paljud muud maitsed.

Kommentaarid puuduvad