Reklaam sulgub sekundi pärast

Pidevad tülid ja tordid on juba unustatud? Martin Helme: igal valitsusel on hõõrumiskohad

Martin Helme

"Suviste Seitsmeste" stuudios käis külas poliitik ja EKRE esimees Martin Helme, kes oli äsja saabunud läbirääkimistelt Keskerakonnaga.

Helme sõnul leidis nende juhtkond kiirelt, et nemad on valmis Keskerakonnaga valitsusse minema. "Kõige esimene teema on hinnatõus ja sellega võitlemine. Sinna hulka kuulub ka lastetoetuse tõus. Meie jaoks on ülioluline ka immigratsiooniteema, sest Eestis on läinud lahti massiline immigratsioon," räägib Helme.

Helme taotleb seega peaministri kohta ja tahab lahendada ka eesti keelse hariduse küsimuse. Paraku aga pole otsustamiskoht nende, vaid hoopis Isamaa käes, kellele on pakkumine tehtud mõlemalt poolt. "Mina ei näe, et meil oleks maailmavaateliselt väga palju erinevusi," leiab Helme.

Miks aga tahab EKRE taastada valitsuse, mis teadupärast jäi meelde oma pidevate tülitsemiste, vabandamiste ja tordisöömistega? "Need tülid ei olnud igapäevased. See valitsus oli väga töine ja me tegime väga palju asju ära. Neid tülisid kajastati meedias palju suuremaks kui need olid. Igal valitsusel on oma hõõrumiskohad," kommenteerib Helme.

Vaata lähemalt intervjuust!

Kommentaarid puuduvad