Reklaam sulgub sekundi pärast

MAAGILINE GALERII | Coca-Cola jõulubuss tõi pühad Rotermanni kvartalisse

Coca-Cola tõi sel detsembril maailmakuulsa jõulukaravani Eestisse. Legendaarne tuledesäras karavan saabus Tallinnasse 1. detsembril ning avas Rotermanni kvartalis toimuva jõuluturu.

"Meil on suur rõõm teatada, et Coca-Cola kuulus jõulukaravan jõuab sel aastal ka Eestisse," ütles Coca-Cola Poola ja Baltikumi turundusdirektor Marit Kroon. “Rotermanni ja Coca-Cola koostöös toimuva jõuluturu avavad Coca-Cola jõulukaravan ning turul toimuvad erinevad põnevad tegevused. Näiteks saab karavani alal nautida Coca-Cola jooke, kohtuda jõuluvanaga ning saata oma lähedastele Eesti kunstnike illustreeritud jõulukaarte.” 

Jõulukaravan alustas tuuri Rovaniemist jõuluvana külast 4. novembril ja tähistab oma iga-aastase Soome tuuri suurejoonelist lõppu 1. detsembril Tallinnas. Sel aastal tähistatakse tuuriga igaühe sisemist jõuluvana, mis sümboliseerib jõulude aja headust ja suuremeelsust. 

Coca-Cola jõulukaravan on 17 meetrit pikk, ligikaudu 2,6 meetrit lai ja kaalub rohkem kui 26 tonni. Legendaarne karavan on juba peaaegu kolm aastakümmet olnud jõuluaegne ikoon kogu maailmas, kui ta esimest korda 90ndate keskel telereklaamis säras. 

Vaata meeleolukat galeriid Rotermanni kvartalist!

Kommentaarid puuduvad