Läks laulu- ja tantsupeol midagi kaotsi? Vaata, kuidas oma asjad tagasi saada!

XIII noorte laulu- ja tantsupidu
XIII noorte laulu- ja tantsupidu — FOTO: TV3

Möödunud nädalal toimunud noorte laulu- ja tantsupeol kaotatud asjad ootavad omanikke nii Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutuses kui ka politseis. Rahakotte, dokumente, telefone ja muud väärtuslikumat tasub küsida just politseist.

Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA teabejuhi Sten Weidebaumi sõnul jõuavad väljakutelt leitud asjad lähipäevil sihtasutuse Tallinna kontorisse aadressil Pärnu maantee 10. “Nädala jooksul me järjest pakime kastid lahti, sordime, pildistame ja paneme pildid välja kodulehele.Aga juba praegu võib oma kaotatud asjast kirjutada meiliaadressil [email protected],” kirjeldas ta.

Kaotatud asja omanik peaks saadetud kirjas täpsustama, kus kandis ta oma asja  võis kaotada ning samuti kirjeldama selle eripärasid.

“Kõige parem kui on saata mõni foto, kus inimene oma kaotatud asjaga koos peal on või seda kannab. Kui seda pole, siis otsida internetist sarnase toote foto, sellest võib ka kasu olla,” lisas Weidebaum.

Kui kaotaja saab kinnituse, et tema ese on laulu- ja tantsupeo kontoris, saab selle kätte laulu- ja tantsupeo sihtasutusest.

Kaotatud asjade telki toodi ürituse käigus kõikvõimalikke riideesemeid, särke, dressipluuse, nokamütse, päikeseprille, mänguasju, joogipudeleid, nn kõhukotte, reisipatju, jalanõusid ka ja hulk noormeeste pulgatantsu pulkasid. Paljud kaotatud esemed leidsid leiutelgis omaniku juba peo jooksul.

Väärtuslikumad esemeid – rahakotid, dokumendid, tehnika – on politsei käes. Vaata lähemalt SIIT. Esemete kohta tuleb küsida ja neid saab kätte Ida-Harju politseijaoskonnast. Kontaktid leiad SIIT.

Kommentaarid puuduvad