ERISAADE: Peaminister Kaja Kallas kommenteerib sündmusi Venemaal

Sander Terras
Sander Terras — FOTO: TV3

Täna kell 19.00 toob TV3 uudistetoimetus otse-eetrisse erisaate, mis keskendub sündmustele Venemaal. Selgitatakse, mida tekkinud pingeline olukord Eestile tähendab, kutsudes stuudiosse peaministri Kaja Kallase ja andes sõna veel mitmetele ekspertidele.

Venemaal on toimumas pingelised sündmused – Wagneri palgaarmee juht Jevgeni Prigožin mässab Vene juhtorganite vastu. 25 000-pealine armee on enda alla võtnud juba Doni-äärse Rostovi linna ja Voroneži ning Suurbritannia kaitseministeeriumi andmetel liiguvad sõdurid Moskva suunas. Prigožini sõnul ei tagane nad enne kui on Vene kaitseministeeriumis ja ühiskonnas asjad korda teinud.

Just neist sündmustest kantuna toob TV3 uudistetiim täna eetrisse „Seitsmeste uudiste“ erisaate ankru ja välisuudiste toimetaja Sander Terrase juhtimisel. 15-minutilises otsesaates selgitatakse, mida tähendavad idapiiri taga paukuvad tulirelvad Eesti jaoks; kui kaugele Prigožin läheb või kui kaugele tal lastakse minna; kuidas mõjutab kodusõna Venemaal Ukrainas toimuvat; kas võib arvata, et venelasi hakkab rohkem põgenema ka Eestisse? Need ja paljud olulised teemad võetaksegi vaatluse alla tänases erisaates algusega kell 19.00 ning ka homme kell 19.00 saavad TV3 „Seitsmeste uudiste“ vaatajad pooletunnise erisaate vahendusel osa sündmuste värskeimatest arengutest. 

Näita 2 kommentaari

pooleli jätab, siis ta on määratud hukule ja laseb ennast poolel teel saatana vallutamisel pehmeks rääkida, ainult poliitvangide vabastamine ja kremli müüride maatasa tegemine on tema

Vasta

ümber pöörama ja uue vene riigi looma ning kremli, kui kurjuse kantsi igaveseks maapealt pühkima koos selle mõrtsukate ja satanistide kambaga, seisma ei saa enam jääda

Vasta