Armastatud pitsarestoran sulgeb oma uksed: eesti noored tahavad mugavat ametit!

Paolo Moglia
Paolo Moglia — FOTO: kuvatõmmis

25 aastat Tallinnas tegutsenud pitsarestoran Attimo sulges lõplikult oma uksed. Omaniku sõnul pole süüdi mitte kõrged energiahinnad, vaid hoopis tööjõupuudus.

Attimo omanik Paolo Moglia ütleb, et pidi oma restorani sulgema, sest töötajaid lihtsalt pole. “Alates Koroonaajast töötajaid pole ja see on suur probleem. Restorani- ja hotelliäris, täpselt sama asi. Ainult välismaalased on tööl, eestlane ei taha tulla. Ma ei saanud terve suve terassi avada, sest mul pole töötajaid!” kurdab ta.

Moglia sõnul otsivad noored mugavat kellast-kellani tööd, mida restoraniäri ei võimalda. “Eestlased tahavad ainult istuda kontoris arvuti taga ja vabu päevi, see on väga imelik!” sõnab ta.

Lore Bistroo omanik Kristjan Peäske pidi samuti hiljuti langetama raske otsuse ning ühe oma äridest sulgema. “Ma saan aru, et ma pole populaarne selle arvamusega, aga toitlusettevõtted – palun tõstke oma hindasid!”

Vaata videost, millised kohad on veel oma uksed hiljuti sulgenud!

Näita 3 kommentaari

Proovi ukridega. Ühes teeäärses tanklas müüakse kohafileega burgerit, teenindaja ladus fileetükid pannile ja soojenema. Aga saia vahele pani ainult kaks tükki, teised kaks suuremat tükki keeras paberisse ja põlletasku! Rinnasildil Alesja

Vasta

maksaks raha ka töölisele siis seda muret poleks

Vasta

See ei ole imelik,et inimene tahab töötada 8-16ni ja vabu päevigi.See on ebanormaalne,kui pizzabaaris poole ööni töötad ja vabadest päevadest näed iga öö und.

Vasta