Reklaam sulgub sekundi pärast

Advokatuurist väljaarvatud Robert Sarv: ega ma seetõttu rumalamaks ei jää

Eesti Advokatuuri juhatus arvas eile oma ridadest välja vandeadvokaat Robert Sarve. Skandaalne advokaat käis külas "Seitsmeste" stuudios ja võrdleb ise advokatuuri seriaaliga “Õnne 13” , sest tema tahtis advokatuurist välja astuda juba eelmine aasta.

Robert Sarv advokatuuriga ei nõustu ja ei leia, et oleks midagi sellist teinud, et teda sealt väljaarvata. "Kõik need asjad pöörati minu kahjuks ja kuigi ma komisjoni alguses palusin arutada asju, mis olid kontekstist väljavõetud, siis seda ei tahetud teha. Ühes intervjuus ma ütlesin ka advokatuuri kohta, et kui nad tahavad oma "Õnne 13" edasi teha, siis eksisteerime sõbralikult. Seda pidas institutsioon enda kohta solvavaks," rääkis Sarv.

Ühte Tartu kriminaalasja kahetseb Sarv ka ise ja tõdeb, et see läks liialt "halli alasse". "Sain ise kõvasti pihta, sain kõva kogemuse," rääkis ta.

See nüüd tähendab, et Sarv ei ole enam advokaat, vaid kõigest jurist. Mis on aga advokaadi ja juristi vahe? "Kliendi jaoks ei muutu mitte midagi. Päeva pealt ei ole kõik, see on vale. Advokaadina ma end kunagi enam nimetada ei saa ja ei taha ka. Täna olin juba esimesel kohtuistungil juristina ja kõik toimis, kõik olid rahul. Mina olen inimesena ikka samasugune, ma ei jää rumalamaks ega kaota oma oskuseid," selgitab Sarv.

Sarve sõnul tahab ta teha asju omamoodi ja teeb seda ka edaspidi ning kui see tähendab, et keegi tema meetodidega ei nõustu, siis nii on. Ka Sarve büroo tegutseb samamoodi edasi, ent kolme kuu jooksul peab ta end omanike nimistust väljaarvama. Advokatuuri mees end tagasi pressida ei kavatse. 

Vaata kogu intervjuud videost!