Reklaam sulgub sekundi pärast

Universal Music tõi koos PS Music Agencyga turule uue agentuuri

Universal Music alustas regioonis tööd live-sektoris ja tõi koostöös PS Music Agencyga turule uue agentuuri United Stage Estonia
Universal Music alustas regioonis tööd live-sektoris ja tõi koostöös PS Music Agencyga turule uue agentuuri United Stage Estonia — FOTO: Pressimaterjal

Maailma suurim plaadifirma Universal Music Group laiendas Baltikumis oma ampluaad ja tõi koostöös PS Music Agencyga turule oma Põhjamaade juhtiva live- ja muusikaagentuuri United Stage.

United Stage Estonia peamiseks valdkonnaks on artistide kontsertide broneerimine ja haldamine ning agentuur esindab Eestis selliseid artiste nagu nublu, 5MIINUST, Cartoon, reket, Siimi, Wateva, Merilin Mälk, Elina Nechayeva, Bedwetters, Marcara ja Pulmabänd. Samuti esindab agentuur Eestis United Stage grupi rahvusvahelisi artiste.

Universal Music Finland & Estonia General Manager Petri Mannonen on elevil, et selline partnerlus alguse sai: “Anname endast parima, et tuua eesti publiku ja partneriteni unikaalseid ja meeldejäävaid live-elamusi, samal ajal tugevdades meie positsiooni turul ja pakkuda parimat tuge ning teenuseid kohalikule talendile.”

United Stage Group on Universal Music Group’i kuuluv Põhjamaade juhtiv muusikaagentuur, esindades üle 300 artisti kohalikest superstaaridest kuni tõusvate artistideni. Agentuur aitab ainuüksi Rootsis, Norras ja Taanis korraldada üle 5000 ürituse aastas. Lisaks Põhjamaadele tegutseb United Stage Group ka Slovakkias ja Tšehhis. 

Jimmi Riise (Nordic CEO) tervitab United Stage Groupiga ühinenud Eestit: “Esimesest kohtumisest PS Music Agencyga oli mulle selge, et Kaarel (Sein) ja tema tiim on parim partner United Stage toomiseks Eesti turule. Nii et mul on hea meel tervitada nii neid kui ka ägedaid kohalikke artiste, keda United Stage Estonia esindama hakkab. Baltikumi lisamine United Stage Group’i on järgmine loomulik samm ja ootan huviga, milliseks kujuneb Baltikumi live-turu areng järgmistel aastatel.”

PS Music Agency on 360-kraadi teenust pakkuv muusikaagentuur, mille põhifookuseks on ürituste ja festivalide korraldus. PS Music Agency korraldab Beach Grind ja SUME festivale ning on Hospitality ja Liquicity ürituste ametlik partner Eestis.

PS Music Agency promootor & United Stage Estonia broneeringute juht Kaarel Sein selgitab: “Mul on äärmiselt hea meel, et oleme saanud võimaluse ühineda sellise suure rahvusvahelise grupiga. United Stage grupiga kaasnev lai rahvusvaheline struktuur ning võimalus õppida pikaaegse kogemusega ettevõttelt, aitab viia Eesti muusikud ning kohaliku tööstuse järgmisele tasemele.”

Universal Music Estonia on Eesti suurim plaadifirma, mis esindab artiste nagu 5MIINUST, ALIKA, villemdrillem, Merilin Mälk, Jüri Pootsmann, Elina Born, Maian, Pitsa ja fenkii.

Kommentaarid puuduvad