Reklaam sulgub sekundi pärast

Südamesõbrad Ed Sheeran ja Taylor Swift avaldasid imekauni dueti

Ed Sheeran

Koos looga ilmunud muusikavideo viib kuulajad nostalgia lainele, sest peategelastena astuvad üles samad
noored näitlejad, keda võis näha kümme aastat tagasi avaldatud loo “Everything Has Changed” videos.

Miljonite poolt armastatud muusikud Ed Sheeran ja Taylor Swift ühendasid jõud, et avaldada duett nimega “The Joker And The Queen”, mille originaalversioon pärineb Sheerani viimaselt albumilt “=”.  Taylori ja Edi jaoks, kes on ka igapäevaelus väga head sõbrad, sai uuest singlist nende neljas ametlik koostööprojekt. Lugu toetab muusikavideo, millest õhkub nostalgiat, sest peategelaste rollides astuvad üles samad noored, nüüdseks suureks kasvanud, näitlejad kümme aastat tagasi avaldatud videost “Everything Has Changed”. 

Ed Sheerani uuelt albumilt leiab kogumi lugusid, mis on kirjutatud nelja viimase aasta jooksul ning mis toovad hästi esile uuendusmeelsele artistile omased elemendid, olgu selleks ballaad, kitarrisoolod või võimsa kulminatsiooniga produktsioon. Kirjutades muusikapala “The Joker and the Queen”, sai Ed koheselt aru, et ainuõige kaasvokalist oleks tema lähedane sõber Taylor. 

Uhiuue pala autorid on Ed Sheeran, Taylor Swift, Johnny McDaid, Fred Gibson ja Sam Roman, kes lõid ühiselt midagi erakordselt maagilist ja delikaatset. Muuhulgas aitas laulu sünnile kaasa Ed Sheerani vend Matthew, kelle organiseerida olid loo keelpilliseaded.  

Ed Sheerani album “=” on mitu kuud domineerinud edetabeleid üle kogu maailma ning albumi lugusid on digiplatvormidel kuulatud tänaseks pea 4 miljardit korda. Hiljuti üllatas aasta laulukirjutaja tiitli võitnud Sheeran publikut BRIT Awards auhinnagalal, esitades erilise metal versiooni oma superhitist “Bad Habits” koos ansambliga Bring Me The Horizon. 

Kuula lugu lähemalt siit.

Kommentaarid puuduvad