Sa ei usu seda! Måneskin avaldas uue singli ja tervitas isiklikult Eesti fänne

Måneskin
Pilt: pressifoto

Täna avaldas ülemaailmne rokisensatsioon Måneskin oma uue singli “SUPERMODEL”, mis on kirjutatud Los Angeleses ja mille produtsendiks on Max Martin. Ühtlasi tervitas armastatud bänd sotsiaalmeedias eriti seksapiilselt Eesti ka fänne.

Loo “Supermodel” sündis inspireerituna bändi kogemusest Los Angeleses. “Kirjutasime uue singli pärast seda, kui veetsime paar kuud LA-s. Aeg-ajalt olime üllatunud,  kui avastasime, kuidas inimesed nii väga hoolivad “kuulsuse” ideest ja staatusest,” rääkis bänd oma singli tagamaadest. 

”Hakkasime ette kujutama mõistatuslikku supermodelli tegelast. Ta on tõesti lahe, lõbus ja sotsiaalne, kuid tegelikult samas ka murelik, varjates kurbust ja sõltuvust. Teatud mõttes sa armastad teda, sest ta teab, kuidas mõnusalt aega veeta, aga sa tahad teda ka vältida, sest ta võib sind segadusse ajada,” rääkis bänd salapäraselt.

Måneskin tähistab singli ilmumist 14. mail Eurovisiooni lauluvõistluse finaalis võimsa ettekandega, tähistades  aasta möödumist nende võidukast võidust, mis aitas nad maailma edetabelites esikohale.

Kuula uut singlit lähemalt siit.

 

Ja just nii sensuaalsel moel tervitas ka armastatud bänd Eesti fänne.

@sonymusicestonia omggg! 🥵 tägi suurim @Måneskin fänn, et ta päev paremaks teha 😌 kuidas uus lugu #SUPERMODEL meeldib? 🖤 #maneskin #eesti #estonia #newmusic #fyp ♬ SUPERMODEL – Måneskin

Kommentaarid puuduvad