Rõõmusõnum fännidele! Vanilla Ninja plaanib suurt kontserti: teeme hittide paraadi

Vanilla Ninja
Jelena Rudi/erakogu

Hommik Anuga

Vanilla Ninja bändiliikmed andsid sel pühapäeval teada, et plaanivad tuleval sügisel anda esimese suure ja avaliku kontserdi pärast taasühinemist.

Pühapäevahommikuses saates “Hommik Anuga” käis külas lauljanna Lenna Kuurmaa, kes rääkis oma elust ja olust Setomaal. Lennal on maal elamise kogemusest valmimas ka raamat, mis varsti kaante vahele jõuab. 

Küll aga polnud see ainus uudis, mis Lennal vaatajatele varuks oli. Lauljannaga liitusid ka Vanilla Ninja bändiliikmed Piret ja Kerli ning nad teatasid, et taasühinenud tüdrukutebänd Vanilla Ninja plaanib tuleval sügisel anda oma suure ja avaliku kontserdi. 

“Mõtlesime, et kui me ennast üle pika aja taas näitame, peab see olema midagi suurt,” tõdes Vanilla Ninja bändiliige Piret Järvis-Milder. 

Vanilla Ninjaga koos astub lavale ka räppar nublu. “Oleme mõelnud, et teeme sellise hittide paraadi,” kirjeldasid bändiliikmed, et tulemas on üks äge kontsert. 

Kuigi eelmisel aastal tuli bänd kokku vanas koosseisus, siis andis Vanilla Ninja sel talvel teada, et Katrin Siska ja Triinu Kivilaan lahkuvad koosseisust. Nende asemel liitus bändiga hoopis Triinu õde Kerli Kivilaan, kes on senini teinud soolokarjääri ning olnud ka muusikalises koosseisus Põhja-Tallinn. 

Lauljannad rääkisid, et kuigi nad teevad koostööd oma kunagise produtsendi David Brendesega, siis nad tunnevad, et muusika ja ideed vajavad värskust ning tahavad erinevaid stiile katsetada. 

“Tahame luua värskust, uusi inimesi kasutada… Värsket tiimi, et luua nii visuaalis kui kõlapildis midagi uudset. Tema (produtsendi – toim) loomupärane valik oleks teha nende inimestega koostööd, kellega ta on harjunud ja kes on 30-40 aastat ta kõrval olnud. Me oleme üritanud seda lõhkuda ja ma arvan, et see on meil õnnestunud,” ütles Lenna. 

Ka bändiliige Kerli Kivilaan lisas vahva uudise oma Instagrami:

Kommentaarid puuduvad